Ortaca harita ve uydu görüntüleri

* Ortaca, Gerger|Ortaca - Adıyaman ili Gerger, Adıyaman|Gerger ilçesinin köyü daha fazla bilgi

Ortaca harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Muğla » Ortaca haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ortaca haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ortaca haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8382, Boylam: 28.7679

Ortaca ilçesi belde ve köyleri

Akıncı , Dalyan, Dereköy , Ekşiliyurt , Eskiköy , Fevziye , Gökbel , Gölbaşı , Güzelyurt , Karadonlar , Kemaliye , Mergenli , Okçular , Osmaniye , Tepearası , Yeşilyurt

Ortaca uydu görüntüsü

Ortaca ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ortaca haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ortaca uydudan görüntüsü

Ortaca konumu

Ortaca konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ortaca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

edi: ne biçim site bu...haritadaki bazı isimler bile yanlış...her önüne gelen site açarsa böyle olur.saygısızlık bu - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.