Osmangazi harita ve uydu görüntüleri

* Osman Gazi: Osmanlı Devleti`nin kurucusu; daha fazla bilgi

Osmangazi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bursa » Osmangazi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Osmangazi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Osmangazi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.1655, Boylam: 29.0949

Osmangazi ilçesi belde ve köyleri

Ahmetbey , Ahmetbey , Aksungur , Aksungur , Avdancık , Avdancık , Bağlı , Bağlı , Büyükdeliler , Büyükdeliler , Çağlıyan , Çağlıyan , Çaybaşı , Çaybaşı , Dağakçaköy , Dağakçaköy , Demirtaş , Demirtaş , Doğancı , Doğancı , Dürdane , Dürdane , Emek , Emek , Gökçeören , Gökçeören , Gündoğdu , Gündoğdu , Güneybayırı , Güneybayırı , Güneybudaklar , Güneybudaklar , Hüseyinalanı , Hüseyinalanı , Karabalçık , Karabalçık , Karaıslah , Karaıslah , Kirazlı , Kirazlı , Küçükdeliller , Küçükdeliller , Murseller , Murseller , Nilüfer , Nilüfer , Ovaakça , Ovaakça , Seçköy , Seçköy , Seferışıklar , Seferışıklar , Selçukgazi , Selçukgazi , Soğukpınar , Soğukpınar , Süleymaniye , Süleymaniye , Tuzaklı , Tuzaklı , Uluçam , Uluçam , Yiğitali , Yiğitali

Osmangazi uydu görüntüsü

Osmangazi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Osmangazi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Osmangazi uydudan görüntüsü

Osmangazi konumu

Osmangazi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Osmangazi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.