Seçköy (Osmangazi) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Seçköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Seçköy, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Osmangazi ilçesine bağlı bir köydür. Seçköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Osmangazi » Seçköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Seçköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Seçköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3246, Boylam: 29.1973

Osmangazi ilçesi belde ve köyleri

Ahmetbey , Ahmetbey , Aksungur , Aksungur , Avdancık , Avdancık , Bağlı , Bağlı , Büyükdeliler , Büyükdeliler , Çağlıyan , Çağlıyan , Çaybaşı , Çaybaşı , Dağakçaköy , Dağakçaköy , Demirtaş , Demirtaş , Doğancı , Doğancı , Dürdane , Dürdane , Emek , Emek , Gökçeören , Gökçeören , Gündoğdu , Gündoğdu , Güneybayırı , Güneybayırı , Güneybudaklar , Güneybudaklar , Hüseyinalanı , Hüseyinalanı , Karabalçık , Karabalçık , Karaıslah , Karaıslah , Kirazlı , Kirazlı , Küçükdeliller , Küçükdeliller , Murseller , Murseller , Nilüfer , Nilüfer , Ovaakça , Ovaakça , Seçköy , Seçköy , Seferışıklar , Seferışıklar , Selçukgazi , Selçukgazi , Soğukpınar , Soğukpınar , Süleymaniye , Süleymaniye , Tuzaklı , Tuzaklı , Uluçam , Uluçam , Yiğitali , Yiğitali

Seçköy uydu görüntüsü

Seçköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Seçköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Seçköy uydudan görüntüsü

Seçköy konumu

Seçköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Seçköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: köylüleriniz misafire nasıl davranır - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.