Osmaniye harita ve uydu görüntüleri

Osmaniye Yukarı Çukurova'da, Ceyhan Nehri'nin doğu yakasında yer alan, alabildiğine geniş hinterlandıyla Osmaniye; Ceyhan Nehri, Hamıs, Karaçay, Kesiksuyu ve Sabun Çayları nedeniyle sulak, hem de Çukurova'yı doğuya bağlayan yolların kavşağında olması nedeniyle işlek bir bölgededir. daha fazla bilgi

Osmaniye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Osmaniye haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Osmaniye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Osmaniye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0673, Boylam: 36.2512

Statik haritalar

Osmaniye ilçe haritaları

Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale

Osmaniye uydu görüntüsü

Osmaniye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Osmaniye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Osmaniye uydudan görüntüsü

Osmaniye konumu

Osmaniye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Osmaniye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

arslan.bekir@hotmail: Türkiyenin genel problemi;Osmaniyede tüm hızıyla devam ediyor:eski yapı bahçeli evler yıkılıyor.kar amaçlı bir çok,çok katlı evler asfalt yolla sıfır sınırında yapılıyor,ama oto park-binalar arası hava sirkülasyonu düşünülmeden yapılıyor.şehir içi yollar çok dar,ileriye doğru;deniz esintisine engel olmayaçak şekilde,geniş caddeler açılmalıdır.... - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ALPER: OSMANİYENİN ARTIK ZEYTİNİDE ÜNLÜDÜR - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
osmaniyeweb: Yer fıstığının tamamı osmaniye ilinden işlenerek pazarlanmaktadır.Korkut ata üniversitesi kurulmuştur.Organize sanayii bölgesi faaliyete geçmiştir. Ayrıca yeni valilik binasında tüm kamu kurumları halkımızın hizmetindedir. Eski adliye binası Diş hastanesi olarak hizmete girmiştir.Mhp genel başkanı Dr.Devlet Bahçeli Osmaniyelidir - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
coskun2003: OSMANİYEDE EN İYİ YER FISTIGI AYRICA PAMUK-MISIR-SOYA-BUGDAY YETİŞTİRİLİR CADDELERİ DÜZGÜN ŞEHİR MERKEZİ TOPLU KAYBOLMA RİSKİ OLMAYAN SICAK KANLI İNSANLARIN YAŞADIĞI BİR ŞEHİRDİR. İNSANLARI HER KONUDA YARDIMCI OLURLAR GEZİLECEK EN GÜZEL YERİ ZORKUN İLE CEBEL YAYLALARI OLUP DENİZDE 30 DAKKİKA YAYLAYADA 30 DAKKİKADA ULAŞILA BİLİR. AYRICA ZORKUN YAYLASINDA ÇOCUK ŞENLİKLERİ AĞUSTOS AYI İÇİNDE YAPILMAKTATDIR. - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.