Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi (Adres: 100.Yil Bulvari Sonu Çeşme-Ostim/Ankara Telefon: 3123543455 Yenimahalle ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Yenimahalle » Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9817, Boylam: 32.7426

Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi uydu görüntüsü

Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi  uydudan görüntüsü

Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi konumu

Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ostim Çıraklık Eğitim Merkezi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.