Karaoğlan (Ovacık) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karaoğlan harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karaoğlan, Türkiye topraklarında Tunceli ilinin Ovacık ilçesine bağlı bir köydür. Karaoğlan yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Tunceli » Ovacık » Karaoğlan köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karaoğlan haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karaoğlan haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2325, Boylam: 39.2127

Ovacık ilçesi belde ve köyleri

Abdullar , Adaköy , Ağaçpınar , Ahmetler , Aktaş , Akyayık , Alınca , Ambarözü , Arslandoğmuş , Aşağıtorunoba , Aşlıca , Avlagıkaya , Başıboyunduruk , Belen , Beydili , Beydini , Bilgeç , Boduroğlu , Boyalı , Bölükören , Burnak , Buzlutepe , Büyükköy , Cevizlidere , Çakmaklı , Çambulak , Çatak , Çatköy , Çayüstü , Çemberlitaş , Çoğurluk , Çukurköy , Doğanlar , Doludibek , Dökecek , Dudaş , Eğimli , Eğrikavak , Eğripınar , Ekincik , Elgazi , Erkeç , Eskigedik , Ganibeyler , Garipuşağı , Gökçedüz , Gözeler , Gümelik , Güneykonak , Güneysaz , Halitpınar , Hanuşağı , Hatipoğlu , Havuzlu , Isıtma , Işıkvuran , İmanlar , Karaoğlan , Karataş , Karayonca , Kavaklar , Kışlaköy , Kızık , Koltuk , Konaklar , Koyungölü , Kozluca , Köseler , Kuşluca , Küçüksu , Mollaaliler , Otlubahçe , Oveçler , Paşadüzü , Pelitçik , Purçukören , Sarılar , Sarıtosun , Sofuoğlu , Soğanlı , Söğütlü , Suluk , Şahverdi , Şamlar , Taşoğlu , Tatuşağı , Tepsili , Topuzlu , Yakaköy , Yakatarla , Yalmanlar , Yarıkkaya , Yaylacılar , Yaylagünü , Yazıören , Yenikonak , Yeniören , Yenisöğüt , Yeşilyazı , Yıgınot , Yoğunçam , Yoncalı , Yürekören , Ziyaret

Karaoğlan uydu görüntüsü

Karaoğlan ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karaoğlan haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karaoğlan uydudan görüntüsü

Karaoğlan konumu

Karaoğlan konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karaoğlan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.