Pötürge harita ve uydu görüntüleri

Pötürge ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Pötürge harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Malatya » Pötürge haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pötürge haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pötürge haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.1955, Boylam: 38.8713

Pötürge ilçesi belde ve köyleri

Aktarla , Aliçeri , Alihan , Arınlı , Arıtoprak , Arslankent , Bakımlı , Balpınarı , Başmezraa , Bayırköy , Belenköy , Bölükkaya , Bölünmez , Büyüköz , Çamlıdere , Çayköy , Çayören , Çengelli , Çığırlı , Çukuroymağı , Deredüzü , Dikilitaş , Düvenlik , Erdemler , Esencik , Esenlik , Gökçeli , Gözlüce , Gündeğer , Gündüz , Karakaya , Karşıyaka , Kavaklıdere , Kayadere , Koçköy , Korucak , Kozluk , Köklükaya , Kökpınar , Körme , Meşedibi , Nohutlu, Ormaniçi , Örencik , Örenköy , Örmeli , Pazarcık , Sahilköy , Sorguçlu , Söğütlü , Taşmış , Taştepe , Tatlıcak , Tekederesi , Teluşağı , Tepehan, Tosunlu , Uçyaka , Ulutaş , Uzunköprü , Uzuntaş , Yamaçköy , Yandere , Yazıca , Yediyol

Pötürge uydu görüntüsü

Pötürge ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pötürge haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pötürge uydudan görüntüsü

Pötürge konumu

Pötürge konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pötürge) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

zemin gürsoy: pütür gede asıl nufusun beşde biri yaşamakta beşde iki si beşde üce yakını istanbulda çalışmakta ve beşde bir kısmıda başka illerde bulunmaktadır mert olarak tanınırlar bir okadarda sıcak temiz insanları içinde barındırırlar ulaşım yolları eskiye nazaran daha iyi bazen yollar kapansada hemen acılır kışın kar yağmasına rağmen cok soğuk değildir havası yayla havasına hakim hastalar ve ihtiyarlar için bire birdir diye bilirim... ve pütürgeye davet edebilirim sizi - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
AHMETİNAM: PÖTÜRGE ISMI YANLIŞ YAZILMIŞTIR ASLI PÜTÜRGE DİR DÜZELTLMESINI RİCA EDERİM - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.