Pülümür harita ve uydu görüntüleri

Tunceli'ye bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.480 kilometrekare, nüfusu 20.360 dır. İlçenin yüzeyi, genel olarak... daha fazla bilgi

Pülümür harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Tunceli » Pülümür haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pülümür haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pülümür haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.4876, Boylam: 39.8994

Pülümür ilçesi belde ve köyleri

Ağaşenliği , Akdık , Altınhüseyin , Ardıçlı , Bardakçı , Başkalecik , Boğalı , Bozağakaraderbendi , Çağlayan , Çakırkaya , Çobanyıldızı , Dağbek , Dağyolu , Dereboyu , Dereköy , Derindere , Doğanpınar , Efeagılı , Elmalı , Göcenek , Gökçekonak , Hacılı , Hasangazi , Kabadal , Kangallı , Karagöz , Kayırlar , Kaymaztepe , Kırdım , Kırklar , Kırkmeşe , Kızılmescit , Kocatepe , Kovuklu , Közlüce , Kulantarlası , Kuzulca , Mezraa , Nohutlu , Sağlamtaş , Salkımözü , Sarıgül , Senek , Süleymanuşağı , Şampaşakaraderbendi , Turnadere , Uçdam , Ünveren , Yarbaşı

Pülümür uydu görüntüsü

Pülümür ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pülümür haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pülümür uydudan görüntüsü

Pülümür konumu

Pülümür konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pülümür) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

DERSİMLİGİRL: PÜLÜMÜR CENNET YA ... İSTANBUL CEHENEM VALLA ORDA OLMAK İSTERDİM.ESEN TEPEYE SELAMLAR - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Aynur-çinğılik: Pülümür,kendimi çok mutlu hisettiğim çoçukluğum,ruhumu iyleştiren ilacım,doktorum gibidir.Toprağın kokusu,suyun tadı,doya doya havasını içime çekmek isteyip,hasret kaldığım cennetimdir. - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yosuncan: babamlar kızılmescit köyünden.. soyisimleri doğan imiş.. ama dedem ölünce büyük amcam çok karışıklık oluyor diye araz olarak değiştirmiş...çok çok üzüldüm..çünkü köy boşş.. yaşayan yok..terör olaylarından başka haberi yok..insanın içi eziliyor... bu köy için ne yapılabilir? - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.