Pınarhisar harita ve uydu görüntüleri

Kırklareli iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 565 kilometrekare, nüfusu 22. 175 dir. Yüzeyi genel olarak ormanlarla kaplı Istranca dağlarının tatlı meyilli yamaçlarından ve geniş platolar halindeki... daha fazla bilgi

Pınarhisar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kırklareli » Pınarhisar haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pınarhisar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pınarhisar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.6268, Boylam: 27.5148

Pınarhisar ilçesi belde ve köyleri

Akören , Ataköy , Cevizköy , Çayırdere , Erenler , Evciler , Hacıfakılı , İslambeyli , Kaynarca , Kurudere , Osmancık , Poyralı , Sütlüce , Tozaklı , Yenice

Pınarhisar uydu görüntüsü

Pınarhisar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pınarhisar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pınarhisar uydudan görüntüsü

Pınarhisar konumu

Pınarhisar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pınarhisar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

isimsiz: çimento ve kireç fabrikaları nedeniyle evlerin çatıları beyazdır. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
girl: ilçeniz güzelmiş beğendim en kısa zamanda gelmeyi düşünüyorum ben gelene kadar kendinize çok iyi bakın tarihi değerlere sahip çıkn. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.