Cevizköy (Pınarhisar) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Cevizköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Cevizköy, Türkiye topraklarında Kırklareli ilinin Pınarhisar ilçesine bağlı bir köydür. Cevizköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kırklareli » Pınarhisar » Cevizköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Cevizköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Cevizköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.5488, Boylam: 27.5938

Pınarhisar ilçesi belde ve köyleri

Akören , Ataköy , Cevizköy , Çayırdere , Erenler , Evciler , Hacıfakılı , İslambeyli , Kaynarca , Kurudere , Osmancık , Poyralı , Sütlüce , Tozaklı , Yenice

Cevizköy uydu görüntüsü

Cevizköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Cevizköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Cevizköy uydudan görüntüsü

Cevizköy konumu

Cevizköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Cevizköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

can: bende cevizkylym..insan bir farlkl, ta topra, tarihi kokan havas...ocukluum orda geti..halfabeyi orada rendim .A Ali V Veli Z zerdali..ilk retmenim MUSTAFA KEMAL dergibi..muhallim mustafa idi..yallar bilir. nur iinde yatsn...sevgili dedem amerikan emperyalizmine kar kan..ABD marshal yardmn kabul etmeyip bize o st tozundan yaplan stleri iirmeyen, kendi besledii keilerden ve ineklerinden iiren, sevgili nenem sevgisini de katarak yourduu rekleri yediren. mrn bizim iin hie sayan babama... sizlerede gönül dolusu sevgi ve şukranlarm sunarım..köyümün yle yüreği sevgi dolu...büyük yürekli yallar varki hangi birini sayaym.komularımzdan balayaym..arnavut hasan,kaytoz aga, hayat aga, deli zehra (LAKABI)kk sait ve eği, topal zeynep, kray hasan ve kars sanrm hepsi rahmetli oldular ruhlar ad olsun. bu topraklarda yaadlar. sevdiler. torunlar bıraktılar. köyüm denince söyle bir sinama şeridi gibi geçti gözümn önünden. köyümün balar mevkiin de balar (üzüm) vardı,zerdalilieri, vişneleri, kirazlar, karadutlar...kocaman kocaman ceviz ağaçları..kanl meesi..meras..ky alts, allk mahalesi, şehitliği..köyümün ortasndan akan deresi..ky stmamz vard tm klnn ineklerinni otlatır, kendi ineği gibi hepsiyle bir bir ilgilenirdi. koyun eserleri vardı. köymeydanından bir getilermi tozu dumana katardı an sesleri..bir başkadır benim köyüm...iyiki böyle bir köyde doğdum.. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
İstanbul: Köyü Çokkkkkk Özledim 3 Aydır Gelmiyorum.:( - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
gül kız: istanbul da yaşamama rağmen cevizköye hayranım. köyümü çok seviyorum cevizköylü olmak bir ayrıcalıktır - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
gül kız: köyüm köyüm benim güzel köyüm piknik alanımız bir harika - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
SEYDİ YUSUF'UN TORUN: KÖYÜMÜZÜN CEVİZLİK PİKNİK ALANI AYRI BİR RENK KATIYOR KÖYÜMÜZE.BENİM KÖYÜM BİTANE. - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
SPORCU: rüya gibi bi köy ancak göç köyün büyümü ve kendini yenilemesini engelliyeor.belkide ufku açık türkiyinin tek köyü diyebiliriz.ben istanbulda beden öğretmenliği yapan o köyün evlatlarndanım.bence köyümüz futbol tarlası ama dedimya dışa açılma ,mecburiyet en verimli çağda futbol yaşantısına nokta koyuyor.insanları muhabbet,heyecanlıdır.arazisinin her yanı bir doğal kokuyur.yazları çayın kucakladığı cevizlikte bir mangal pişirip yemenizi tavsiye ederim benden sölemesi ,yok böyle bir yer.SAĞLICAKLA KALIN - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.