Panama Kanalı harita ve uydu görüntüleri

Panama Kanalı, Orta Amerika'nın en güney ülkesi Panama topraklarında yer alır ve Atlantik Okyanusu ile Pasifik Okyanusu'nu birbirine bağlar. daha fazla bilgi

Panama Kanalı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Panama Kanalı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Panama Kanalı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Panama Kanalı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 9.15226, Boylam: -79.727

Panama Kanalı uydu görüntüsü

Panama Kanalı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Panama Kanalı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Panama Kanalı uydudan görüntüsü

Panama Kanalı konumu

Panama Kanalı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Panama Kanalı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Metin hoca: Muhteşem, gercekten bir mühendislik harikası.Gezip görmelisiniz. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
MEKSİKALI: eğerki beşeri fakörlerle bir su yolu gecit yapılıyorsa buna kanal denir çünki insanlar yapmışlardır fakat,DOĞLA OLARAK OLUŞMUŞSA BUNLAR BOĞZADIR - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.