Pasinler harita ve uydu görüntüleri

Erzurum iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü, 1.719 kilometrekare, nüfusu 39.437 dir. İlçe yüzeyi, Pasinler... daha fazla bilgi

Pasinler harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Erzurum » Pasinler haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pasinler haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pasinler haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9814, Boylam: 41.6818

Pasinler ilçesi belde ve köyleri

Acı , Ağcalar , Altınbaşak , Alvar, Ardıçlı , Aşıtlar , Baldızı , Başören , Bulkasım , Büyükdere , Büyüktüy , Çakırtaş , Çalıyazı , Çamlıca , Çiçekli , Çöğender , Demirdöven , Epsemce , Esendere , Gerdekkaya , Gölciğez , Hanahmet , Karakale , Karavelet , Kavuşturan , Kevenlik , Kızılören , Korucuk , Kotandüzü , Kurbançayırı , Küçüktuy , Otlukkapı , Ovaköy , Övenler , Pelitli , Porsuk , Pusudere , Saksı , Serçeboğazı , Sunak , Taşağıl , Taşkaynak , Taşlıgüney , Taşlıyurt , Tepecik , Timar , Uzunark , Üğümü , Yastıktepe , Yavuzlu , Yayla , Yayladağ , Yeniköy , Yiğitpınarı , Yiğittaşı , Yukarıçakmak , Yukarıdanışment

Pasinler uydu görüntüsü

Pasinler ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pasinler haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pasinler uydudan görüntüsü

Pasinler konumu

Pasinler konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pasinler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

çelebi: karayılan kütahya arkadaşım geçti artık nefiler fetullah gülerler muhammet lütfiler bende urfalıyım bilirsin peygamberler şehridir ama biz kendi hayatımıza bakalım nitekin peygamberler şehri olmasına karşın psikopatlarda çoktur o insanlar bir zaman o toprakta yaşamış diye sana bir hayırları dokanmaz artık sen çalış gerisini allaha bırak işte o zaman kazanırsın msn huseyin_B.celebi@hotmail.com - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
a karayılan kütahya: pasinlerin delilerinden daha ziyade tarihin her safhasında yetiştirdiği simalara bakalım nefiler ömer nasuhi bilmenler muhammet lütfüler fethullah gülenler nene hatunlar daha niceleri bunlardan bahsedelim tabiki velileri kadar delileride bizim - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
mevlüt : pasinlerin kaplıcaları ve delileri meşhurdur örnek deli ömer deli osman deli nitayi ve tabiki teyoooooovve deli ayakkapıcı osman kırtasiyeci ismail - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
mevlüt : pasinlerin kaplıcaları ve delileri meşhurdur örnek deli ömer deli osman deli nitayi ve tabiki teyoooooo - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
misafir: EY İLÇE ÇELMİKLERİ BİREZ PİS AMA NEYDAĞ BİDE KORLARİ MEŞUR BİDE GORAN AŞİRETİ VARMIŞ ORADA HE HAŞILOĞULLARİ - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.