Patnos harita ve uydu görüntüleri

Ağrı iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.554 kilometrekare, nüfusu 20.653 dür. Yüzeyi Süphan, Dumanlı... daha fazla bilgi

Patnos harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ağrı » Patnos haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Patnos haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Patnos haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2358, Boylam: 42.8686

Patnos ilçesi belde ve köyleri

Akçaören , Akdilek , Aktepe , Akyemiş , Alatay , Andaçlı , Armutlu , Aşağıgöçmez , Aşağıkamışlı , Bağbaşı , Baltacık , Baştarla , Bozoğlak , Budak , Çakırbey , Çamurlu , Çaputlu , Çatmaoluk , Çavuşköy , Çiçek , Çimenli , Çukurbağ , Dağalan , Dedeli, Değirmendüzü , Demirören , Derecik , Dizginkale , Doğansı , Düzceli , Edremit , Ergeçli , Eryılmaz , Esenbel , Eskikonak , Gençali , Gökçeali , Gökoğlu , Gönlüaçık , Günbeli , Gündüz , Güvercinli , Hacılar , Hasandolu , Hisarköy , Karatoklu , Karbasan , Kazanbey , Keçelbaba , Kızıltepe , Kızkapan , Koçaklar , Konakbeyi , Köseler , Kucak , Kuruyaka , Kuşkaya , Kürekli , Meydandağı , Mollaibrahim , Onbaşılar , Ortadamla , Oyacık , Örendik , Özdemir , Pirömer , Sağrıca , Sardibek , Suluca , Susuz , Tanyeri , Taşkın , Tepeli , Usluca , Uzunca , Uzungün , Üçoymak , Ürküt , Yalçınkaya , Yeşilhisar , Yeşilyurt , Yukarıdamla , Yukarıgöçmez , Yukarıkamışlı , Yukarıkülecik , Yurtöven , Yüncüler , Yürekveren , Zincirlikale , Zirekli , Ziyaret

Patnos uydu görüntüsü

Patnos ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Patnos haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Patnos uydudan görüntüsü

Patnos konumu

Patnos konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Patnos) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

SAĞLLKÇI: PATNOS ÇOK ÖZLENECEK BİR MEMLEKETİR FAKAT BU AŞİRETÇİLİK KALKMALI İNSANLAR BİRBİRLERİNE SAYGI VE SEVGİ DUYMALI - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
ismail deniz: slm herkese ben patnoslu ismail deniz seni ve içindekileri çok üzledim patnos kibristan patnosa saygi ve sevgilerimi yolluyorum o şimdi asker ş:288:sabret iso - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Misafir: boğaziçi üniv.de tıp yoktur arkadaşlar hele suphan arkadaş beyin cerrahı diyor bide 20 yaşındayım diyor 1.si tıp okumadan beyin cerrahı olunmaz 2.si beyin cerrahı olman için tus sınavına girmen gerekiyor. oda yaşın 30 a yakın olur kısacası arkadaşlar bol keseden atmıyalım.... sonuçta bu yazıyı okuyan beyin cerrahı olabilir ..... - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
suluca: memleketim patnos seni cok özledim bilecikten ali can - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ben nihat munas: bende patnosluyum nolmuş.referanduma evet başlık parasına hayır diyor ve bütünherkesi bu başlık parasına hayır kampanyasına davet ediyorum. - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
AZİZ ÇAKAN: CAN PATNOS CAN GÜZELDİR AMA KAVGA OLAYLARI OLMASA SELAM VE SAYGILARIMLA DİZGİN KALELİ AZİZ ÇAKAN - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Misafir: 04 vatan 17 mekan ben sinan altunay patnos yiğidin harman tutuğu mesken bulduğu yerdir herşeye deyersin seni çoooook özledim patnos gamsız gurbetçi sinan lı bajare çanekale sılav - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ÖMER PATNOSLU: slm

PATNOS ben ömer ağar

her insanın kendi memleketi farklıdır fakat PATNOS

bambaşka. insan ayrı kalınca anlıyor

kendi kendimle çelişkiye düşebilmem bi yana doğrulukla her ne pahasına olursa olsun asla çelişkiye düşmem

benim için en doğrusuPATNOSUMDUR - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
RIZGAR: PATNOSTAN MERHABA:TÜRKİYE İÇİNDE BENİM İÇİN POTNOS ,POTNOS İÇİNDE İSE KIZKAPAN KÖYÜ... - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
patnoslu veysi baba : slm arkadaşlar bütün dünyayı dolaşsanız patnos kadar güzel ve harika bir şehir bulamazsınız patnos harikasın patnos seni sevmeyen ölsün - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
PATNOS luyum: sslm ben patnoosun yunus emre mah. mehmet ışık patnos yunus emre i.ö.o. mezun oldum ve şimdi van anadolu güzel sanatlar lisesinde 2 sınıf RESİM BÖLÜMÜNÜ okuyorum ve yakında patnosta yapacağım RESİM SERGİSİ NE bütün patnoslu halkım davetlidir SAYGILARIMLA ......MEHMET IŞIK - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
PATNOS luyum: patnos gerçektem muhteşedm - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
patnoslu memo: ilçemiz gerçekten mü

kkemmellllllllll - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
özkanlar : patnoslu olmak büyük bi ayrıcalıktır patnosa saygılarımla - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Misafir: murat şahin ben de patnosumu çok özledim ordaki bütün arkadaşlarıma selam yolluyorum inşallah yazın patnosa gelir eski anılarımı arkadaşlarım görürüm herkese selam - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
suskun çoçuk: slm arkadaşlr bende patnosluyum ama 8 senedir patnosu görmüyorum ama şunu bilmenizi istiyorum ki patnos bu gezegende ki en güzel şehir onu yani memleketimi çook seviyorum o başkadır - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.
patnoslu mehmet : bende patnoso çok seviyurum ama bizim insanlarımız deyişmeli hele buyuk ler gitse yeni nesil inşalah onlar gibi olmaz çönku birisinin 4 .5 çoçoğo olursa kumşuna arkadaşına veya akrabasına zölm ediyu biz öyle olmayalım çünkö hiç kızmasınlar geri kalmışlar lötfen bibbirimize saygılı olalım butun patnusların ramazanı kutluyurum - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
maşallah tunç: sLm patnos hakkı ben öztuncLardan maşallah tunç herkez bızı tanıması Lazım patnos çarşıya gıden varsa benı net tanıması lazım çunku çarşı bıze aittır öztunçlara herkeze sLm.... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Sessiz aşık bayram: Patnoslu olmak ayrıcalıktır - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
yanliz kurt: slm ben patnosun doğansu küyünden yanlız kurt çoktandır küyüme gelmemişim ve güzel ilçemi çooooooooook özledim ama - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.