Üzümören (Pazar) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Üzümören harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Üzümören, Türkiye topraklarında Tokat ilinin Pazar ilçesine bağlı bir beldedir. Üzümören yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Üzümören hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Tokat » Pazar » Üzümören beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Üzümören haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Üzümören haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.2322, Boylam: 36.1943

Pazar ilçesi belde ve köyleri

Akbucak , Akmescit , Aktaş , Aktepe , Alçılı , Bağlarbaşı , Balıkçı , Ballıca , Başköy , Boğazlı , Bucak , Çayköy , Çiftlikköy , Dağdibi , Darılı , Derebaşı , Dereçaylı , Dereköy, Derinsu , Dernek , Doğancalı , Elmalık , Güneyköy , Hamidiye , Handağı , Hasköy , Hisarlı , Irmakköy , Irmakyeniköy , Kaledere , Kayağantaş , Kesikköprü , Kocaköprü , Kuzayca , Menteşe , Merdivenli , Ocak , Ocaklı , Ortaırmakköyü , Ortayol , Ovacık , Ovayurt , Örnek , Papatya , Sahilköy , Sessizdere , Sivrikale , Sivritepe , Subaşı , Sucatı , Sulakköyü , Şehitlik , Şendere , Şentepe , Taşlık , Tatarköy , Tektaş , Tepeçaylı , Topluca , Tütüncüler , Uğrak , Üzümören, Yavuzköy , Yemişli , Yeşilköy , Yücehisar

Üzümören uydu görüntüsü

Üzümören ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Üzümören haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Üzümören uydudan görüntüsü

Üzümören konumu

Üzümören konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Üzümören) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

selam: sewgıler ben üzümören doğumlu mahmut - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Polis mustafa-Kırkla: Üzümören sebze hali Tokatın en büyük,başta hatay üzerinden olmak üzere en büyük ihraç halidir.Kelkit havzası içerisinde organik tarıma en uygun dünyada sayılı yerlerden olduğu uluslararası araştırmaları ile ıspatlanmıştır.Yeşil sebze yetiştiriciliğinde,Türkiye de hektar başına kazanç oranı yönünden en başta üretkenlik oranına sahip yerlerin başında gelir Üzümören kasabası.Sadece nüfusuna bakıldığında dahi hakkettiği değeri bulamayan kasabamız,inşallah ileride hakettiği değeri ve ilgiyi görecektir.Üzümörenin nüfusu göçlere rağmen 7000 civarındadır.Bağlı olduğumuz ama hiçbir zaman kabul etmediğimiz ilçenin nüfusu ise 3500 dir.Bu dahi herşeyi anlatmaktadır.Kasabamızın çevresinde bulunan nüffusu birkaçyüzü geçmeyen ve her yönden kasabamıza bağımlı olan yerlerin dahi adını haritada gösterip bizi göstermeyenler bütün bunlardan dolayı utanmalıdırlar. - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
mustafa : üzümören kasabası,çevresindeki yerlerin nüfus potansiyeline göre daha kalabalık olduğu için, adı en başta anılması gerektiği halde,her nedense burada olduğu gibi layık olmadığı tutumlarla karşılaşmaktadır.Bu ayıp üzümörenlilerin değil,bu şekilde site hazırlayanlarındar. - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
üzümörenli: üzümören beldesi, halen beldede yaşayan nüfusu ile 6.000-6500 kişi ve belde dışında yaşayanlarla beraber 10.000 üzerinde bir nüfusa sahip olmasına rağmen neden haritada ondan çok küçük 300-500 kişilik nüfuslu köylerin ismi yer alırken üzümörenin ismi haritalarda geçmez. - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.