Pazarcık harita ve uydu görüntüleri

Maraş iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 2.119 kilometrekare, nüfusu 60.704 tür. Yüzeyi vâdilik alanlardan... daha fazla bilgi

Pazarcık harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kahramanmaraş » Pazarcık haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pazarcık haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pazarcık haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.4887, Boylam: 37.2936

Pazarcık ilçesi belde ve köyleri

Akçakoyunlu , Akçalar , Akdemir , Alibeyuşağı , Armutlu , Arslanbey , Aşağıhucuklu , Aşağımulk , Aşıklar , Başçeşme , Bayramgazi , Bölükçam , Büyüknacar, Cennetpınarı , Çamlıca , Çınarlı , Çiçekalanı , Çiçekköy , Çoçelli , Dedepaşa , Denizli , Doğanlı , Doğanlıkarahasan , Eğlen , Eğrice , Emiroğlu , Eskinarlı , Evri, Ganıdağı , Goynuk , Göçer , Hanobası , Harmancık , Hasankoca , Hürriyet , İğdeli , İncirli , Kadıncık , Karaağaç , Karabıyıklı , Karaçay , Karagöl , Karahuyuk , Keleş , Kelibişler , Kızırlı , Kızkapanlı , Köprüağzı , Kurtdere , Kuzkent , Maksutuşağı , Memişkahya , Mezraa , Narlı, Osmandede , Ördekdede , Payamlıbağ , Sadakalar , Sakarkaya , Salmanıpak , Salmanlı , Saluuşağı , Sarıerik , Sarıköy , Seyrantepe , Soku , Söğütlü , Sultanlar , Şahintepe , Taşdemir , Tetirlik , Tilkiler , Turunçlu , Ufacıklı , Ulubahçeli , Yarbaşı , Yeniyurt , Yiğitler , Yolboyu , Yukarıhucuklu , Yukarımülk , Yumaklıcerit

Pazarcık uydu görüntüsü

Pazarcık ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pazarcık haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pazarcık uydudan görüntüsü

Pazarcık konumu

Pazarcık konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pazarcık) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.