Pazaryeri harita ve uydu görüntüleri

Bilecik iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 348 kilometrekare, nüfusu 17.762 dir. Yüzeyi yer yer meşelikler ve... daha fazla bilgi

Pazaryeri harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bilecik » Pazaryeri haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pazaryeri haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pazaryeri haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9946, Boylam: 29.9055

Pazaryeri ilçesi belde ve köyleri

Ahmetler , Alınca , Arapdede , Arpadere , Bahçesultan , Bozcaarmut , Bulduk , Burçalık , Büyükelmalı , Demirköy , Dereköy , Dülgeroğlu , Esemen , Fıranlar , Gude , Gümüşdere , Günyurdu , Karadede , Karaköy , Kınık , Küçükelmalı , Nazifpaşa , Sarıdayı , Sarnıçköy

Pazaryeri uydu görüntüsü

Pazaryeri ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pazaryeri haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pazaryeri uydudan görüntüsü

Pazaryeri konumu

Pazaryeri konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pazaryeri) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: kınık köyü pazaryeri sınırlarından silindimi yoksa benmi yanlış haritaya bakıyorum - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.