Pehlivanköy harita ve uydu görüntüleri

Kırklareli iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 131 kilometrekare, nüfusu 6.821 dir. Yüzeyi genel olarak... daha fazla bilgi

Pehlivanköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kırklareli » Pehlivanköy haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pehlivanköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pehlivanköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.3502, Boylam: 26.9249

Pehlivanköy ilçesi belde ve köyleri

Akarca , Doğanca , Hıdırca , İmampazarı , Kumköy , Kuştepe , Yeşilova , Yeşilpınar

Pehlivanköy uydu görüntüsü

Pehlivanköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pehlivanköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pehlivanköy uydudan görüntüsü

Pehlivanköy konumu

Pehlivanköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pehlivanköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

pavlili.3: pehlivanköyün panayırı meşhurdur. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.