Akdemir (Pertek) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Akdemir harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Akdemir, Türkiye topraklarında Tunceli ilinin Pertek ilçesine bağlı bir köydür. Akdemir yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Tunceli » Pertek » Akdemir köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akdemir haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akdemir haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.9871, Boylam: 39.1488

Pertek ilçesi belde ve köyleri

Akdemir , Ardıç , Aşağıgülbahçe , Ayazpınar , Bakırlı , Balldıut , Beydamı , Biçmekaya , Bulgurtepe , Çakırbahçe , Çalıözü , Çataksu , Çimenli , Çukurca , Demirsaban , Dere , Dereli , Dorutay , Elmakaşı , Geçityaka , Gövdeli , Günboğazı , Kaçarlar , Karagüney , Kayabağ , Kazılı , Koçpınar , Kolankaya , Konaklar , Konurat , Korluca , Mercimek , Pınarlar , Pirinççi , Sağman , Söğütlütepe , Sumak , Surguç , Tozkoparan , Ulupınar , Yalınkaya , Yamaçoba , Yeğencik , Yeniköy , Yukarıgülbahçe , Yukarıyakabaşı

Akdemir uydu görüntüsü

Akdemir ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akdemir haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akdemir uydudan görüntüsü

Akdemir konumu

Akdemir konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akdemir) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.