Sarıyaprak (Pervari) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sarıyaprak harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Sarıyaprak, Türkiye topraklarında Siirt ilinin Pervari ilçesine bağlı bir köydür. Sarıyaprak yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Siirt » Pervari » Sarıyaprak köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sarıyaprak haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sarıyaprak haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.7111, Boylam: 42.8200

Pervari ilçesi belde ve köyleri

Aşağıbalcılar , Ayvalıbağ , Beğendik, Belenoluk , Bentköy , Çatköy , Çavuşlu , Çobanören , Çukurköy , Doğanca , Doğanköy , Dolusalkım , Düğüncüler , Ekindüzü , Erkent , Gökbudak , Gölgeli , Güleçler , Gümüşören , Karasungur , Kocaçavuş , Kovanağzı , Köprüçay , Medreseköy , Narsuyu , Okçular , Ormandalı , Palamutlu , Sarıdam , Sarıyaprak , Sarıyaprak , Soğutonu , Taşdibek , Tosuntarla , Tuzcular , Uçoyuk , Yanıkses , Yapraktepe , Yeniaydın , Yukarıbalcılar

Sarıyaprak uydu görüntüsü

Sarıyaprak ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sarıyaprak haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sarıyaprak uydudan görüntüsü

Sarıyaprak konumu

Sarıyaprak konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sarıyaprak) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.