Armutçukuru (Piraziz) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Armutçukuru harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Armutçukuru, Türkiye topraklarında Giresun ilinin Piraziz ilçesine bağlı bir köydür. Armutçukuru yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Giresun » Piraziz » Armutçukuru köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Armutçukuru haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Armutçukuru haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8489, Boylam: 38.0781

Piraziz ilçesi belde ve köyleri

Akçay , Alidere , Armutçukuru , Balçıklı , Bozat, Bülbüllü , Çağlandere , Çayırköy , Çökçeali , Esentepe , Güneyköy , Hasanşeyh , Kılıçlı , Narlık , Örnekköy , Piraziz , Şerefli , Tepeköy , Yunusemre

Armutçukuru uydu görüntüsü

Armutçukuru ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Armutçukuru haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Armutçukuru uydudan görüntüsü

Armutçukuru konumu

Armutçukuru konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Armutçukuru) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.