Polatlı harita ve uydu görüntüleri

Polatlı, Ankara ilinin batı kesiminde, Eskişehir - Ankara Devlet Yolu üzerinde Ankara'ya en yakın ilçedir (76 km). 1 Ağustos 1926 tarihinde 877 sayılı kanunla ilçe olmuştur. daha fazla bilgi

Polatlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Polatlı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Polatlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Polatlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.5848, Boylam: 32.1467

Polatlı ilçesi belde ve köyleri

Adatoprakpınar , Alagöz , Alcı , Avdanlı , Avşar , Babayakup , Bacıköy , Basri , Beşköprü , Beyceğiz , Beylikköprü , Beyobası , Çanakçı , Çekirdeksiz , Çiöemceğiz , Çokören , Eskiarsak , Eskiköseler , Eskipolatlı , Gedikli , Gençali , Girmeç , Gülpınar , Gümüşyaka , Gündoğan , Güreş , Hacımusa , Hacımuslu , Hacıosmanoğlu , Hacıtuğrul , Hıdırşeyh , Hisarlıkaya , Ilıca , İğciler , İnler , Kabakköy , Karaahmet , Karabenli , Karahamzalı , Karailyas , Karakaya , Karakuyu , Karapınar , Karayavşan , Kargalı , Kayabaşı , Kıranharmanı , Kızılcakışla , Kocahacılı , Kuşçu , Macun , Maliköy , Müslim , Oğuzlar , Olukpınar , Ömerler , Ördekgölü , Özyurt , Poyraz , Sabanca , Sakarya , Sarıhalil , Sarıoba , Sazılar , Sinanlı , Sivri , Şabanözü , Şeyhahmetli , Şeyhali , Taşpınar , Tatlıkuyu , Temelli, Toydemir , Türkkarsak , Türkobası , Türktaciri , Uzunbeyli , Ücret , Üçpınar , Yağcıoğlu , Yağmurbaba , Yaralı , Yassıhüyük , Yenice , Yenidoğan , Yenihisar , Yeniköseler , Yenimehmetli , Yeşilöz , Yıldızlı , Yukarıtüfekçioğlu

Polatlı uydu görüntüsü

Polatlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Polatlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Polatlı uydudan görüntüsü

Polatlı konumu

Polatlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Polatlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

BEKİR060: Önüne gelen bilipbilmeden atıp duruyor.Polatlı hakkında yazmak için önce biraz şöyle uzaklaşıp yurdumu bir gezsin.Gözlemlerini iyi yapsın objektif olarak elini vicdanına koyup düşüncelerini yazsın.Teşekkürler. - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
gordion06: BENDE POLATLI'LIYIM ŞUAN ANTALYADA OTURMAKTAYIM AMA POLATLIYA ASLA TERCİH ETMEM AYRICA TÜRKOBALI İSMİYLE MESAJ YAZAN KİŞİ KENDİSİNİN YERLİ POLATLILI OLDUĞUNU ZANNEDİYOR GALİBA BİLMİYORKİ KENDİSİ GÖÇMEN OLARAK ORAYA GELİP YERLEŞMİŞ BİRAZ ARAŞTIRSIN NERDEN GELDİĞİNİ BEYENMİYORSAN SİTEYE MESAJDA YAZMA - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
elektro: ben polatlı lı değilim fakat polatlıda yaşıyıorum.polatlıyı çok beğendim.ilçe olmasına rağmen çoğu ilden fazla imkanlara sahip.Ankara ya 1 saat uzaklıkta.güzel memleket biraz daha yeşil olablir.ama yine de güzel bir yer.aslında il olması lazım - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
TÜRKOBALI : Polatlı lı olmak bir ayrıcalık bizim köyü sincan a bağladılar ben şimdi sincan lıyım mı diyecem ebediyen demem çünkü POLATLI lıyım - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
rasim olgaç: ben polatlının iğciler köyünden polatlı gibi güzel ilçe yok sen bide karsı görsen - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
naznay: sakarya meydan muharebesinin can damarları olan polatlı''nın yeri ayrıdır.gezilecek yeri yok diyen arkadaşa önce vicdanını yoklamasını öneririm,herşey göruntude degıl;vatan için yapılan mucadele azmini içinde hissederek gezmesini öneririm.senı çok sevıyorum polatlı;yerın bizde ayrı........... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
CANBERK: BEN POLATLILIYIM İSTANBULDA YAŞIYORUM BABANEM OLMASA ÖNÜNDEN GEÇMEM HİÇ BİR ÖZELLİĞİ YOK KENDİNE HAS YEMEK KÜLTÜRÜ YOK KÜRTÜ TATARI ÇİNGNESİ BOŞNAĞI HERKES ORA DA ANASINI SATAYIM. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
TÜRKOBALI : Beyobalı gardaşım polatlı da yaşanmaz demişin o zaman nerde yaşanır sen hiç gurbet gördün mü? - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
burak: Polatlıda Zafer anıtı vardır. Görülmesi gereken yerlerden biridir. Görmek isteyenler için resmini veriyorum a href="" target="_blank" rel="nofollow">http://www.panoramio.com/photo/11951596"Tıklayın/a

- 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ışık video: polatlı seni çok seviyorum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ömer: Selam olsun memleketime doğduğum doyduğum memleketim ömer konca (Basri köyü) - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
batuhan şan: merhaba ben haymanalı batuhan ama polatlılıyımda bir yandan inkilap ilköğretim okulunu çok seviyorum - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
recep fırat: polatlı seni çooqqqq sewiyorumm... - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
oğuz baba : ben basri köyünden oğuzhan ünal şu an erzurumdayım memleketim burnumda tütüyo özledim memleketimi hemşerilerimin hepsıne selam selam olsun polattlı - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
GÖKHAN: BEYOBALI OLMAK AYRICALIKTIR VAROL OBALIM OBALI GÖKHAN= - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
bacılı şafooo: polatlı lı olmak bir ayrıcalıktır - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
TÜRKOBA: Mardin de yaşıyorum şimdiye kadar çok memleketler gördüm Polatlı dan güzeli yok merak edenlere sesleniyorum gelin hem memleket hem insanlık - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
sello: aslanım basri doğru yerde sen haritaya farklı bakıyon galiba - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
talebe: ankara dayım polatlı burnumda tütüyor polatlılı olmak tartışmasız ayrıcalık - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
misafir: polatlıyı seviyorum polatlılı olmaktan gurur duyorum ben ılıcalı yasin bursada yaşıyorum - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.