Maliköy (Polatlı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Maliköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Maliköy, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Polatlı ilçesine bağlı bir köydür. Maliköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Polatlı » Maliköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Maliköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Maliköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.7837, Boylam: 32.3871

Polatlı ilçesi belde ve köyleri

Adatoprakpınar , Alagöz , Alcı , Avdanlı , Avşar , Babayakup , Bacıköy , Basri , Beşköprü , Beyceğiz , Beylikköprü , Beyobası , Çanakçı , Çekirdeksiz , Çiöemceğiz , Çokören , Eskiarsak , Eskiköseler , Eskipolatlı , Gedikli , Gençali , Girmeç , Gülpınar , Gümüşyaka , Gündoğan , Güreş , Hacımusa , Hacımuslu , Hacıosmanoğlu , Hacıtuğrul , Hıdırşeyh , Hisarlıkaya , Ilıca , İğciler , İnler , Kabakköy , Karaahmet , Karabenli , Karahamzalı , Karailyas , Karakaya , Karakuyu , Karapınar , Karayavşan , Kargalı , Kayabaşı , Kıranharmanı , Kızılcakışla , Kocahacılı , Kuşçu , Macun , Maliköy , Müslim , Oğuzlar , Olukpınar , Ömerler , Ördekgölü , Özyurt , Poyraz , Sabanca , Sakarya , Sarıhalil , Sarıoba , Sazılar , Sinanlı , Sivri , Şabanözü , Şeyhahmetli , Şeyhali , Taşpınar , Tatlıkuyu , Temelli, Toydemir , Türkkarsak , Türkobası , Türktaciri , Uzunbeyli , Ücret , Üçpınar , Yağcıoğlu , Yağmurbaba , Yaralı , Yassıhüyük , Yenice , Yenidoğan , Yenihisar , Yeniköseler , Yenimehmetli , Yeşilöz , Yıldızlı , Yukarıtüfekçioğlu

Maliköy uydu görüntüsü

Maliköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Maliköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Maliköy uydudan görüntüsü

Maliköy konumu

Maliköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Maliköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

şirine: ahh malıköy ahh - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
OSMANBABA: Ben osman akcagoz bende malikoyluyum koyumle gurur duyuyorum - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
isa özcan: merhaba ben isa özcan, malıköyde doğup büyüdüm. Herkesin köyü kendine güzeldir. Mesleğim gereği ülkemizin çok sayıda ilini, ilçesini ve köyünü gördüm. Benim köyümün kavunu hiç bir yerde yok. Herkese Diyarbakırdan selamlar - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
HASAN: MERHABA BEN HASAN MALIKOY DE BÜYÜDÜM.KAVUNU,KARPUZU,PANCARI ÜNLÜDÜR.GİDİP YEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.İNSANLARI SICAK KANLIDIR.BU ARALAR DA MALIKOY E MUZE YAPILDI.SEBEBİ ATATURK BİR ZAMANLAR ORAYA GELMİŞ.BURADAN TUM MALIKOYLERE SELAMLARIMI YOLLUYORUM ANAMI DA ÖPÜYORUM. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.