Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi (Sosyal Bilimler Lisesi
Adres: Fevziçakmak Mh. Fatih Cd. No:2 Telefon: 2125036485 Faks: 2125036391) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bahçelievler » Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9950, Boylam: 28.8316

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi uydu görüntüsü

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi uydudan görüntüsü

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi konumu

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.