Pursaklar harita ve uydu görüntüleri

var|right|300px|1001 Gül Parkı]Pursaklar, Ankara iline bağlı bir ilçe. === Tarihi ===Ankara Savaşı'nın yapıldığı yer olarak da bilinir. daha fazla bilgi

Pursaklar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Pursaklar haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Pursaklar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Pursaklar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.0384, Boylam: 32.8968

Pursaklar uydu görüntüsü

Pursaklar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Pursaklar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Pursaklar uydudan görüntüsü

Pursaklar konumu

Pursaklar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Pursaklar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sovalye: beyenmeyenlere yer acık diyenler yüzsüz yüzsüz oturmasınlar daha pursaklarda - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
damla: nerdesiniz herkes pek doluydu niye böyle sessiz kaldınız - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
mehmet: evet hira hanım size katılıyorum - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
hira: kürşat bey kendinizi çok fazla önemsiyosunuz ama hala medeni olmayı öğrenememişsiniz insanları nereli olduklara ile ilgili yargılamak sizin gibi kendini çok beğenmişlere yakışmaz önce medeniyet sonra hakimiyet - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
hira: çankırılıları çekemeyenler çatlasın varız var olmaya da devam edeceğiz beğenmeyenlere her yer açık bu arada park işi gerçekten abartıldı daha gerekli şeyler de var - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sovalye: başkan iyi yiyo pursakları sessiz sedasız kendı evinin etrafına halı saha yaptı koşu yolu yaptı yetmedi kocaa park yaptı oda yetmedi korkusundan emniyet müdürlüğünü koydu her türlü önlemini aldı maşşallah yunus emre cad.sinin kaldırımlarınıda baban yapsın hayrınaa olmazmı... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
DELİCESİNE: PURSAKLAR WWW.06PURSAKLAR.COM - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
KÜRŞAT: YEREL SEÇİMLER OLDU SELÇUK BAŞKAN YENİDEN PURSAKLARIN TERCİHİ OLDU VE BAŞKAN SEÇİLDİ HAYIRLI OLUN, FAKAT HİÇ BİR HEYECAN GÖREMİYORUZ AYNI TAS AYNI HAMAM YOLLLAR VİRANE FATİH MAH. TUNA SK OTURUYORUN BİZİM KÖYÜN YOLLARI ONDAN İYİ YAVUZ BULVARININ AZMİ ERTUGRUL İLK ÜÖRETİM OKULU İLE DEDE KORKUT LİSESİ ARASI BİR REZALET AZ BİR YAGMUR YAGSA BİZ YAYALAR ORDAN GEÇEMİYORUZ SEÇİMDEN SONRA BİRŞEYLER DEĞİŞİR ÜMİDİYLE BEKLİYORDUK FAKAT SANKİ BAŞKAN PURSAKLARI CEZALANDIRIYOR HALBUKİ PURSAKLARIN ÇOĞUNLUĞU ONU TERCİH ETMİŞTİ BÖYLE OLMAMALIYDI YAYA YOLLARIDA İNŞALLAH YAYALARIN GEZEBİLECEGİ BİR YER OLUR. UMUTLA PURSAKLARDA BİRŞEYLERİN DEĞİŞMASİNİ BEKLİYORUZ BAŞKAN ULAŞABİLENLER LÜTFEN BU KONUYU İLETSİN BU SAYFADA BİR CEVAP BEKLİYORUM. - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
sovalye: krizi kimse konuşmak istemio birader ... krizi ortaya cıkaranlar ticaret üzerinden para kazanıo yine olan millete oluo - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
mechul: herşeyden çok ekonomi önemli bunu konuşan yok boş laf milletimiz ne zaman boşlaflar üretenleri bırakıp ekonomi model sunan kişileri seçerse dünya devleti olur.yoksa allah belamızı verir - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
hasan: vızyon sehır olmaya hazır bır ılce olacak cok cok begenıyorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
serap: pursaklar cok guzel bır ılce sesız sakın bı yer ben ev aldım cok memnunum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
xxd: pursaklar gerçektenn çok güsell yer haline qldiii bndee kalecikliyimm:)) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kardelenn: pursaklardan karacaören kardelen yapı kooperatiflerinden ev almayı düşünüyoruzz.. sizler pursaklılar olarak tavsiye ediyormusunuzz. düşüncelerinizi yazmanızı bekliyorum.aciill)))) - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kl: belediye cad. bir tane aydınlatma yok - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
AsiL: www.pursaklargencleri.com - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
kalpsizzz: seni sewiyorumm ergünnnnnn - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
pursaklar: yha bu selcuk park yapıp park bozuyon gardas sen halkın dertleriyle ugrasacagına park yapıp park boz - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
kürşat: arkadaşlar pursaklar için belediye başkanı olarak kimi tercih ediyorsunuz buradan yazışalım allaha emanet olun - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
isyankar başkentli: seni sevdigim kadar yaşasaydım ölümsüzlügün adını aşk koyardım - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.