Rıfat Canayakın Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Rıfat Canayakın Lisesi (Lise
Adres: YENİDOĞAN MAH.MUTLU SK.NO:1 POSTA KODU:34030 Telefon: 2126741304 Faks: 2126741304) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bayrampaşa » Rıfat Canayakın Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Rıfat Canayakın Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Rıfat Canayakın Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0361, Boylam: 28.9160

Rıfat Canayakın Lisesi uydu görüntüsü

Rıfat Canayakın Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Rıfat Canayakın Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Rıfat Canayakın Lisesi uydudan görüntüsü

Rıfat Canayakın Lisesi konumu

Rıfat Canayakın Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Rıfat Canayakın Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.