Reyhanlı harita ve uydu görüntüleri

Hatay iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 569 kilometrekare, nüfusu 31.998 dir. Yüzeyi, çok verimli ovalık... daha fazla bilgi

Reyhanlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Hatay » Reyhanlı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Reyhanlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Reyhanlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.2691, Boylam: 36.5675

Reyhanlı ilçesi belde ve köyleri

Ahmetbeyli , Akyayla , Alakuzu , Beşarslan , Bükülmez , Cilvegözü , Cumhuriyet , Çakıryiğit , Davutpaşahüyüğü , Fevzipaşa , Gazimürseltepesi , Göktepe , Karacanlık , Karahüyük , Karasüleymanlı , Kavalcık , KOnuk , Kuletepe , KUmtepe , Kurtuluş , Kuşaklı , Mehmetbeyli , Oğulpınar , Paşahöyük , Paşaköy , Suluköy , Tayfursökmen , Terzihüyük , Uzunkavak , Üçtepe , Varışlı

Reyhanlı uydu görüntüsü

Reyhanlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Reyhanlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Reyhanlı uydudan görüntüsü

Reyhanlı konumu

Reyhanlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Reyhanlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kübra: ben reyhanlının pınarbaşı mah oturuyorum. burada mahallenin ortasında bi göl war we çok ilginç epeyde derin mutlaka görülmeye deger - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
furkan : vallah ben kıklarellinde oturuyorum reyhanlıda dayımlar va akbalarım var her yaz geliyorum muhtesem yer hele bide o künefesi ve yeni sehir golu on numara bi yer arkadaşlar - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
KARAKOCALI : Memleketim güzel memleketim.Her çeşit insanın bir arada barış içinde yaşayan memleketim.Bir sevdadır seni havanı teneffüs etmek,senin insanını selamlamak.Giriş tarafın bakımsız da olsa şirin memleketim.Yenişehir Gölü'nü seyrederek çay yudumlamak ne güzel.Tuzda tavuk,humus yemek ne güzel.Benim memleketim.. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
harun: reyhanlı çok ama çok güzel bir yerdi gidip görmenizi çok tavsiye ederim harun

- 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Hasan karga: Gökhan güney de reyhanlılı - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Hasan karga: Kdmal sunalın kibar feyzo filmi reyhanlının harran köyünde cekilmiş halen filmin izleri duruyor - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Hasan karga: Hülya avşarın ilk kocası reyhanlıdan - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Sedef: Reyhanlı küçük ama qzl memleketi qibisi yok insanın ama son zamanlarda yeni başkanımızla baya qelişti ve qüzelleşti yaşanır hale qeldi bolede dvm eder bnce kısa bi qezi yapmaq isteyenler için ideal - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ayşe: bn reyhanlıda uniwersite okudum cok guzel bi memleket:) - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
öğrenci: reyhanlının tuzda tavuğu ve künefesini tatmanızı öneririm - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
genç prens: LATİF SAYAR ben. reyhanlı batıayrancı köyönden.reyhanlının capı çevresinden büyüktür. yenişehir gölü, humuscuları ve repçisiyle bambaska bir sehir reyhanlı. en cok hosuma gidei mah. m.kemal mahallesi. 25. sok özellikle - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
emrah: repçilerini cok beyendim urfalı piçler cok beyendin onlara yani repçilere selamlar - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
Sedat: Ben sedat 1988 dogumlu reyhanlılıyım reyhanlının küçük olduguna bakmayın görülecek yeride vardır meşhur yemegide vardır aramak isteyen kızlar için 05059521835 msn adr.piyon.mat hotmail.com - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Sedat: Ben reyhanlı nın yeşilova mah. Sedat reyhanlıyı ziyaret edenler için yenişehir gölünü tercih ederim yemeğini derseniz göl civarındaki gazino ve lokantalarda tuzda tavuk veya akbank civarındaki humusçuları tercih herkesin görmesini terci ederim .. - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.