Rusya harita ve uydu görüntüleri

Rusya Federasyonu dünyanın en büyük ülkelerinden biri. Kuzeyinde Kuzey Kutup Denizi; doğusunda Pasifik Okyanus; batısında Estonya, Litvanya, Beyaz Rusya, Letonya, Ukrayna, Moldavya, Baltık Denizi; güneyinde Kazakistan, Moğolistan, Çin, Gürcistan, Azerbeycan, Hazar Denizi, Kuzey Kore, Karadeniz yer alır. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 551,46 KB)] Rusya harita

Resmin boyutları: 986px x 2204px, Dosya boyutu: 564693byte (551,46 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Rusya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

nsjsnmdj: rusya harika bi ülkee - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
lili: rusya dünya haritasında büyük bir mekanı kapsamış arazi bakımından büyük olsada ehalisinde artım azdı .sanatı bana yüksekdedi.eytim :kültüre önem veren bi devleti. bu aralar siyasetde yerini amekaya kaptırıyor. ben rus balesini fıransız balesine deyişmem. sankt peterburqu gezmenizi tavsiye edrim. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.