Söke harita ve uydu görüntüleri

Aydın iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.474 kilometrekare, nüfusu 67.061 dir. Yüzeyi, Büyük Menderes nehrinin meydana getirdiği çok geniş ve verimli geniş ovalarla bu ovaları çevreleyen ormanlarla... daha fazla bilgi

Söke harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Aydın » Söke haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Söke haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Söke haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.7497, Boylam: 27.4072

Söke ilçesi belde ve köyleri

Ağaçlı , Akçakaya , Akçakonak , Argavlı , Arslanyaylası , Atburgazı , Avcılar , Avşar , Bağarası , Bayırdamı , Burunköy , Çalıköy , Çalışlı , Çavdar , Demirçay , Doğanbey , Gölbent , Güllübahçe , Güneyyaka , Güzeltepe , Karaatlı , Karacayahıt , Karakaya , Kaygılı , Kısır , Köprüalan , Nalbantlar , Ozbaşı , Özbeyyeniköy , Pamukçular , Sarıkemer , Savuca , Sayrakçı , Sazlı , Serçin , Sofular , Tuzburgazı , Yamaç , Yenidoğan , Yeniköy , Yeşilköy , Yuvaca

Söke uydu görüntüsü

Söke ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Söke haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Söke uydudan görüntüsü

Söke konumu

Söke konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Söke) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.