Sındırgı harita ve uydu görüntüleri

Balıkesir iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.733 kilometrekare, nüfusu 43.577 dir. Yüzeyi, çok sık ormanlarla kaplı dağlık alanlardan meydana gelmiş olmakla beraber, tahıl ekimine elverişli bölgeleri... daha fazla bilgi

Sındırgı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Balıkesir » Sındırgı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sındırgı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sındırgı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2394, Boylam: 28.1720

Sındırgı ilçesi belde ve köyleri

Akçakısrak , Akçakısrak , Aktaş , Aktaş , Alacaatlı , Alacaatlı , Alakır , Alakır , Alayaka , Alayaka , Armutlu , Armutlu , Aslandede , Aslandede , Bayırlı , Bayırlı , Bayraklı , Bayraklı , Bulak , Bulak , Bükrecik , Bükrecik , Büyükdağdere , Büyükdağdere , Çakıllı , Çakıllı , Çaltılı , Çaltılı , Çamalanı , Çamalanı , Çayırköy , Çayırköy , Çayören , Çayören , Çelebiler , Çelebiler , Çıkrıkçı , Çıkrıkçı , Çılbırcı , Çılbırcı , Çoturtepe , Çoturtepe , Danaçayırı , Danaçayırı , Dedeler , Dedeler , Derecikören , Derecikören , Devletlibaba , Devletlibaba , Düğüncüler , Düğüncüler , Düvertepe , Düvertepe , Eğridere , Eğridere , Eğridere , Eğridere , Eşmedere , Eşmedere , Gölcük , Gölcük , Gözören , Gözören , Hisaralan , Hisaralan , Ilıcalı , Ilıcalı , Işıklar , Işıklar , İbiller , İbiller , İzzettin , İzzettin , Karaağaç , Karaağaç , Karacalar , Karacalar , Karagür , Karagür , Karakaya , Karakaya , Kepez , Kepez , Kertil , Kertil , Kınık , Kınık , Kıranköy , Kıranköy , Kızılgür , Kızılgür , Kocabey , Kocabey , Kocakonak , Kocakonak , Kocasinan , Kocasinan , Kozlu , Kozlu , Küçükbükü , Küçükbükü , Küçükdağdere , Küçükdağdere , Kürendere , Kürendere , Mandıra , Mandıra , Mumcuköy , Mumcuköy , Ormaniçi , Ormaniçi , Osmanlar , Osmanlar , Pelitören , Pelitören , Pursunler , Pursunler , Sinandede , Sinandede , Süller , Süller , Şahinkaya , Şahinkaya , Şapçı , Şapçı , Taşköy , Taşköy , Umurlar , Umurlar , Yaylabayır , Yaylabayır , Yaylacık , Yaylacık , Yolcupınarı , Yolcupınarı , Yusufçamı , Yusufçamı , Yüreğil , Yüreğil

Sındırgı uydu görüntüsü

Sındırgı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sındırgı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sındırgı uydudan görüntüsü

Sındırgı konumu

Sındırgı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sındırgı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

mehmet: Sındırgı, balıkesir ilinin şirin bir ilçesidir.

Sındırgı''da doğal hayat çok zengindir. Çevresi çam ormanları ile kaplıdır. Özellikle kertil orman içi dinlenme bölgesine gidilmesi önerilebilir.

Sındırgıda çaygören barajına tepeden bakarak balık yemenin tadı farklıdır. Bunun için çaygören köyüne gitmeniz gereklidir. Sındırgı merkeze 2 kmdir.

Sındırgı''da bir diğer önemli merkez kaplıcalardır. Emendere kaplıcaları her ne kadar suyun ılıklığından dolayı kışları tercih edilmemekte ise de güzel konaklama mekanı ve yeni yapılan oteli ile yenilenmek için dünyada eşi bulunmaz bir bölgedir. Burada suyun şırıltısı ve şelaleler ile huzur arayanlar için bie biridir. İkinci kaplıca bölgesi ise hisarlan kaplıcalarıdır. Buranın suyu çok sıcaktır. Bu bölgedede otel mevcuttur. Her iki bölgede sındırgıya uzak değildir. - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
genco: yağcı bedir halıları ile meşurdur - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
aLi: Sındırgı da şifa kaynağı emendere kaplıcalarını uyuz egzama ve mantar hastalığı olanların mutlaka ziyaret etmesini tavsiye ederim.. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.