Sabiha Gökçen Havaalanı harita ve uydu görüntüleri

Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı(IATA:``SAW``,ICAO:``LTFJ``) Pendik ilçesi sınırları içerisindeki Kurtköy mevkiinde inşa edilen İstanbul`un 2. havaalanıdır. Havaalanı ismini dünyanın ve Türkiye`nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen`den almıştır. daha fazla bilgi

Sabiha Gökçen Havaalanı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sabiha Gökçen Havaalanı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sabiha Gökçen Havaalanı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sabiha Gökçen Havaalanı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9008, Boylam: 29.3109

Sabiha Gökçen Havaalanı uydu görüntüsü

Sabiha Gökçen Havaalanı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sabiha Gökçen Havaalanı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı uydudan görüntüsü

Sabiha Gökçen Havaalanı konumu

Sabiha Gökçen Havaalanı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sabiha Gökçen Havaalanı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.