Safranbolu harita ve uydu görüntüleri

Safranbolu, Karabük ilinin en büyük ve gelişmiş ilçesidir. Klasik Osmanlı kent mimarisini yansıtan tarihi evleri ile ünlü olan şehir bu özelliği sayesinde 17 Aralık 1994 tarihinden beri Dünya Miras Listesi'nde yer almakta ve turistik ilgi çekmektedir.[3] İsmini, bölgede yetişen ve nadir bir bitki olan safrandan alır. daha fazla bilgi

Safranbolu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Karabük » Safranbolu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Safranbolu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Safranbolu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.2491, Boylam: 32.6921

Safranbolu ilçesi belde ve köyleri

Ağaçkese , Ağaçkışla , Akören , Alören , Aşağıçatak , Aşağıçiftlik , Aşağıdana , Aşağıgüney , Bağcıgaz , Bostanbükü , Cebbar , Cucahlı , Çatak , Çavuşlar , Çerçen , Çıraklar , Davutobası , Değirmencik , Dereköy , Düzce , Geren , Gündoğan , Hacılarobası , Harmancık , İnceçay , İncekaya , Kadıbükü , Karacatepe , Karapınar , Karıt , Kehler , Kırıklar , Konari , Kuzyakahacılar , Kuzyakaköseler , Kuzyakaöteköy , Navsaklar , Nebioğlu , Oğulören , Ovacuma, Örencik , Pelitören , Sakaralan , Sarıahmetli , Sarıköy , Satköy , Sırçalı , Tayyip , Tokatlı , Toprakcuma , Uçbölük , Yazıköy , Yolbaşı , Yorukköy , Yukarıçiftlikköyü , Yukarıdana

Safranbolu uydu görüntüsü

Safranbolu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Safranbolu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Safranbolu uydudan görüntüsü

Safranbolu konumu

Safranbolu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Safranbolu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

fatma: safranbolu tarihiyle insaniyla cok guzel ve butünleşmiş bir sehirdir.burada herkes cana yakın.safranbolu insana huzur veriyor yurt dışından gelen cok trist var bence her kes gormelı.buranın en unlu yanı evleri ve lokumları mutlaka deneyin. bahsettiğim huzuru bulacaksınız - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.