Sakarya harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sakarya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sakarya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sakarya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sakarya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7355, Boylam: 30.3837

Sakarya ilçe haritaları

Akyazı, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Söğütlü, Taraklı

Sakarya uydu görüntüsü

Sakarya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sakarya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sakarya uydudan görüntüsü

Sakarya konumu

Sakarya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sakarya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ÖZENİŞ ÇEV ELM: SAKARYA NIN ERENLER İLÇESİNDE YAŞIYORUM SAKARYA MIZ HER ŞEYİYLE ÇOK GÜZEL KISACA YAŞANILACAK YERDİR HERKEZE SELAMLAR HÜSEYİN YAŞAR - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
burhaniye köyü geyve: http://geyveburhaniye.com/ burhaniye köyü, adapazarı-göynük yolu (geyve)5. kilometresinde sola sapıldıktan sonra 5 kilometre içeridedir. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
geyve: arifiye sapanca gölünün sağındadır. otobanla d100 karayolunun arasında... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
berkan: çarkkışlası nerde - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
nadire: gerçekten çok güzel bir ilimiz üniversiteyi orda okumayı düşünüyorum - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
AdnAn: güzel şehirim Adapazarı...... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
arzular şelale 2: poyrazlar köyü piknik ve arkadaşlarınızla hoş vakitler geçireceginiz güzel bir yer .emegi gecen arkadaşlara sonsuz saygılar çok güzel bi çalışma yapmışsınız.başarılrınızın devamını dilerim - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
murat: pardon arifiyeyi görmedim çok özür dilerim - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
murat: ARİFİYE neden haritada yok - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Cankut: Söğütlü İlçesindenim. Fazla gelişmemiş fakat doğal güzellikleriyle, her türlü faaliyete ve spora uygun coğrafyasıyla çok güzel bir yerleşim yeri. Yolunuz düşerse her zaman bekleriz... - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
arifiyeli: arifiye ilçe oldu ama haritad görünmüyor - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ceylandere@hotmail.c: ferizli ceylandere köyündenim köyümüzün karpuzu çok güzel olur yolu düşen herkesin dikkatine - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
EROL KIRAN-EROLKİRAN: KAYNARCA,ARİFAĞA KÖYÜNDENİM.AMA HARİTADA GÖREMEDİĞİM İÇİN ÜZÜLDÜM,,LÜTFEN GEREĞİNİ YAPINIZ...KOLAY GELSİN..KOZLU- ZONGULDAK''TAN ...SELAMLAR.. - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.