Salihli harita ve uydu görüntüleri

Manisa iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.06 kilometrekare, nüfusu 77.464 tür. İlçe yüzeyi Gediz ve Alaşehir akarsularının geniş vadilerinden ve bu vadilerin genişleyerek ova halini alan geniş aluvyal... daha fazla bilgi

Salihli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Manisa » Salihli haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Salihli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Salihli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4812, Boylam: 28.1391

Salihli ilçesi belde ve köyleri

Adala , Akçaköy , Akören , Akyar , Allahdiyen , Bağcılar , Bahçecik , Başlıoğlu , Bektaşlar , Beylikli , Burhanköy , Caferbey , Çakaldoğan , Çaltılı , Çamurhamamı , Çapaklı , Çavlı , Çayköy , Çaypınar , Çelikli , Çökelek , Çukuroba , Damatlı , Delibaşlı , Derbentli , Dombaylı , Durasıllı , Eldelek , Eminbey , Emirhacılı , Gökeyüp , Gökköy , Hacıbektaşlı , Hacıhıdır , Hacıköseli , Hacılı , Hasalan , İğdecik , Kabazlı , Kale , Kapancı , Kaplanköy , Karaağaç , Karaoğlanlı , Karapınar , Karasavcı , Karayahşi , Kemerdamları , Kemerköy , Kendirlik , Kırdamları , Kızılavlu , Kordon , Köseali , Kurttutan , Mamatlı , Mersindere , Mersinli , Mevlütlü , Oraklar , Ortaköy , Pazarköy , Poyraz , Poyrazadamları , Sartmahmut , Sindel , Süleymaniye , Şirinyer , Taytan , Tekelioğlu , Torunlu , Üçtepe , Yağbasan , Yağmurlar , Yaraşlı , Yeniköy , Yenipazar , Yeşilkavak , Yeşilova , Yılmaz

Salihli uydu görüntüsü

Salihli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Salihli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Salihli uydudan görüntüsü

Salihli konumu

Salihli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Salihli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

memleketim.: ben trabzonlu bir sülalenin mensubuyum trabzondan ayrılmaya kara verdim türkiyede gezindim gördüğüm en güzel yerlerden salihliye yerleşmeye kara kıldım. İnşallah gidip arazi alıp salihliye yerleşeceğim. - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
nurgül karaman : evet volkan orhan seninle birlikte salihliye gidecektik hayallerimiz vardı olmadı aşkım sen herşeyi benden biliyorsun ama gerçeği bilmediğinden suçlu benim arkadaş kurbanı yani kübranın darbesini yedim olmadı sevgilim dilerim birgün karşılaşırız salihlide bekle beni salihli sevgili m orada bende geleceğim elbet volkanım kendine ii bak kendini bana sakla - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
tatar hasan: sözde degil özde güzel memleketim salihlim . - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
salihlili: salihlim güzel memleketim senden uzak kalınca anlaşılıyo kıymetin - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Eskişehirli: Güzel Salihli seni görünce hayran kaldım.Sanki her an karşıma masmavi bi deniz cıkıcakmış hissine kapıldım.Palmiye ağaçların,geniş modern caddelerin,çağdaş görüntünle çok etkilendim.Bence ankara izmir hattından gecen herkes salihliye uğramadan geçmemeli. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
deniz: Ben Akaralıyım salihliyi bir defa ve senin sayende gördüm G.G.T

çook begendim her izmire gidiş ve dönüşümde

salihliye ugramadan geçmicem

artık bende Ankara salihliyim. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
tyfozzy: gerçekten çook güzel bi yer anlatılmaz gidilir görülür - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
liseli: burdan bakıpta seviyorum seni toprağım benim ...havası suyu...burnaumda tüter..liseli - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
recep: salıhlı benım memleketım ya bu kadar başka ne olabılır kı senı sevıyorum salıhlı her ne kadar senden cok uzakta olsamda bu yeter benım sana sevgım bıtmez - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
gamzelim: çok güzel biryer salihli seni seviyorum - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.