Samandağı harita ve uydu görüntüleri

Hatay iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 254 kilometrekare, nüfusu 42.137 dir.Yüzeyi, Amanos dağlarının güneybatı ucunda uzanan sırtları ile daha güneydeki sert ve dik meyilli ormanlar ve makilerle... daha fazla bilgi

Samandağı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Hatay » Samandağı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Samandağı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Samandağı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9859, Boylam: 29.2713

Samandağı ilçesi belde ve köyleri

Aknehir, Ataköy , Avcılar , Büyükçat , Büyükoba , Ceylandere , Çamlıyayla , Çanakoluk , Çınarlı , Çöğürlü , Çökek , Çubukçu , Değirmenbaşı, Eriklikuyu , Fidanlı , Gözene , Hancağız , Hıdırbey , Huzurlu , Hüseyinli , Kapısuyu , Karaçay , Koyunoğlu, Kuşalanı, Mağaracık, Meydan , Mızraklı, Özbek , Seldiren , Sutaşı, Tavla, Tekebaşı, Teknepınar , Tomruksuyu, Uzunbağ, Üzengili , Vakıflı , Yaylıca, Yeniçağ , Yeniköy , Yeşilköy , Yeşilyazı , Yoğunoluk

Samandağı uydu görüntüsü

Samandağı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Samandağı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Samandağı uydudan görüntüsü

Samandağı konumu

Samandağı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Samandağı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

dogan gumus: merhaba samandagin turuncgilleri meshurdur gezilecek yerleri st simon manastiri cevlik besikli magaralar titus tuneli tatil koyu ve ucsuz bucaksiz sahili tavsiye ederim sudan dan selamlar... - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
cemecan: deniziyle titus tüneliyle kaya mezarlıklarıyla çarşısıyla ve farklı kültürleriyle ve en önemlisi sıcak insanıyla bir başkadır samandağ - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ali nese : ben sudi arabistanda calisiyorum bu samandagli genclerin sonu oluyor ben 18 yasindayim samandagin deniz mah.girne cad. sinde oturuorum ben samandagini ozledim - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
cevlik_1@hotmail.com: merhaba site emekcileri,kolay gelsin derken kucuk bir notum olacak soyleki,samandag haritasi uzerinde meydan koyu yanlis yerdedir.ilginize tesekurler.

---------------

Sayın kullanıcı

Öncelikle yapıcı eleştiriniz / uyarınız için teşekkür ederiz.. Bahsini ettiğiniz yerin, koordinat düzlemindeki konumunu tam olarak iletmeniz halinde hatayı hemen düzeltmemiz mümkün. Yoksa, bir sonraki düzenleme çalışmalarına kadar; bu hatadan dolayı sizden, burada yaşamakta veya bu yerleşim birimiyle bağı olan insanlardan ve bu yöremizi merak edecek olan insanlar dan özür dileriz.

Teşekkürler. - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.