Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi harita ve uydu görüntüleri

Lise künyesi | daha fazla bilgi

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi (Anadolu Lisesi
Adres: ARPAEMİNİ MAH. TATLİPİNAR CAD. NO:15 FATİH Telefon: 2126312388 Faks: 2125310838) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Fatih » Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi uydu görüntüsü

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi uydudan görüntüsü

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi konumu

Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.