Samsun harita ve uydu görüntüleri

Samsun Türkiye'nin, Karadeniz bölgesinin Orta Karadeniz bölümünde yer alan il. İl toprakları 37° 08’ ve 34° 30’ doğu boylamları ile 40° 05’ ve 41° 45’ kuzey enlemleri arasında kalır. Doğudan Ordu; güneyden Tokat, Amasya ve Çorum; batıdan Sinop illeriyle çevrilidir. İlin kuzeyinde ise Karadeniz yer alır. İlin trafik plaka numarası 55’tir. daha fazla bilgi

Samsun harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Samsun haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Samsun haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Samsun haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.2829, Boylam: 36.3441

Statik haritalar

Samsun ilçe haritaları

Alaçam, Asarcık, Ayvacık, Bafra, Çarşamba, Havza, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent

Samsun uydu görüntüsü

Samsun ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Samsun haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Samsun uydudan görüntüsü

Samsun konumu

Samsun konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Samsun) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

SamsunLy_55: Mrb.Bende Samsunluyum.Samsunun Havası Bir Başka Bir Güzel.Hele Sahili,Çiftliği Dayanılmaz.Tek Sözle Samsun İnsanı Kendine Bağlıyor Ve Unutturmuyor.Samsun Gelişmiş Bir Şehir Zaten Karadeniz'in En Gelişmiş Şehiri Samsun.:)Ve Uzun Yıllardır Görmüyorum Memleketimi Şu Anda Amerika'da Bulunuyorum.Çok Özledim Kısmet Nasipse Temmuz'Da Oradayım. - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: ben recep tıngır.eskiden adı tahtalı köy olan köyün yeni adını bilen varsa bana mail atarlarsa sevinirim mail adresim.receptingirkartal@hotmail.com bütün samsuna ve samsunlu hemşehrilerime selam olsun.varmı böyle bir cennet vatan.... - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ahmet sel: samsun alaçam ilçesine bağlı gökçeağaçoymağı köyündenim. şimdi gurbette bursada. köyümüz ile ilgili hiç bir şey yok. - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Misafir: var mı samsun dan başka güzel bi şehir var mı ben de ladikliyim - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
bafra55: bafralı sedat''a.. yeşilyazı köyünün eski adı "hacılarkürtler" köyüdür ve halen bu köyün ve bu köyden ayrılan altınova köyünün (yani her iki köyde de ayrı ayrı)halkın %20 kadarı kürttür. bu kürtler batum muhaciri olup terme çangallar köyü ve 19 mayıs ilçesi mahallelerinde yaşayan kürtlerle akrabadırlar.çoğu badilli aşiretindendir..şuan kürtler diye bafrada bir yerlşim yeri yoktur.muhtemelen eski bir haritadan kaynaklanan bir hatadır.. - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
misafir: ben de atakum süper biyerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
CİVELEKLİ: BEN SAMSUN ÇARŞAMBADAN ÖZCAN ŞAHİN ŞU ANDA İRANDA BULUNUYORUM SAMSUN UN SAHİLİNİ ÇARŞAMBANIN KEŞKEĞİ YAHNİSİ BURNUMDA TÜTÜYOR HELE HELE O GÜZEL DOĞASI KARADENİZ İNSANININ MERTLİĞİ BİR BAŞKA AŞAĞI DİKENCİK KÖYÜ CİVELEK MAH. KUCAK DOLUSU SELEM - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
samsunlu: slm bende samsun dayım 93 yılından buyana samsun güzel ewet ama gelişmesi çok zaman alıyor.

bence daha fazla gelişmesi gerekli izmir li bir arkadaş demiş ewet gece hayatı yok.sahil kenti

ama tutucu haklı .sadece internet cafe ve normal cafeler var.gençler sadece oturuyor eğlence sahildegüzel birtesis

bile yoookkkk...şükür ben askeri kamptan yararlanıyorum ama diğerleri çok kötüüüüüüüüü.herşeye rağmen karadenizin incisi samsun bence trabzon bazı şeyleri çoktan aşmış ve gelişmiş samsunda alışverişmerkezi olayı bile daha çok yeni... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
BÜNYAMİN AR: ben samsun kavakta bünyamin bütün samsunlulara selam ederm samsunu sevmyen samsunluyum demesin kürt köyü diye biyeri yok karıstrmayın HARBİ SAMSUN KAVAKLII:):) - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
burak: ben samsun termeli burak şehrimiz çok qüzel görmek isteyenler merak edenler mutlaka gelsin ama gece ıssız yerlerde gezmesin - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ÇAYIRÇÖKEK: VARMI SAMSUN GİBİSİ BEE!!BEN TEKKEKÖYLÜYÜM!!! - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
bafrali-fevzi.tr.gg: samsunluyum,samsunu görmeyeli uzun zaman oldu.cok özledim.austosta ordayim kismetse... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
samsunlu cakir: sevgigölü cok güzel orda olmak isterdim......... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
bafrali fevzi: Bütün samsunlü arkadaslara selamlar.... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
samsunlu: slm samsunluyum guru duyuyorum şehrimiz gerçekten çok güzel başkan birazdaha çalışırsa daha güzel olacak selamlar saygılar - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
SEDA: BEN SEDA SAMSUNU VE SİNOPU ÇOK SEVİYORUM...... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gizem: samsunu çok seviyorum bir samsunluolara ben gizem - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
nur: benim de sevgilim samsunluydu onun için gelmiştim samsuna çok beğendim ama yine de memleketim izmir kadar bağlanamadım..insanları sıcak ama biraz tutucu...yine gelmek istiyorum doğası bir başka güzel....gece hayatı artmalı bence samsunda.atakum ve çiftlik gezilecek yerlerden ikisi baska da pek yok zaten - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
samsunlu_kral: slm ben samsun yukarı aksu köyünde oturuyorum samsun gibi bi memlekete sahip oldugumuza gurur duymalıyız..... yukarı aksu köyüne slm''lar herkezi samsuna bekliyorm ama geri dönmek şartıyla samsunda yaparsan yanlış yaparlar sana yanlış yapmazsan yanlış 'ADAMI'başına taç ederler ama adamı..... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
55: FİKİRLERİMİ SÖYLÜYORUM .....GEREK YOK

NEDENİ İSE NERDE ÇOKLUK ORDA...SAMSUN ORJİNALİNDE KALSIN.

BÜYÜK ŞEHRİN SIKINTISI BİTMEZ.. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.