Sapanca harita ve uydu görüntüleri

Sakarya iline bağlı bir ilçe. Merkez bucağına bağlı 20 köyü vardır. Yüzölçümü 140 km2 olup, nüfus yoğunluğu 179’dur. İlçe topraklarının büyük bölümü dağlıktır. Güneyinde Sapanca Dağları yer alır. Sapanca Gölü ilçe sınırları içinde kalır. Dağlardan kaynaklanan küçük akarsular Sapanca Gölüne dökülür. daha fazla bilgi

Sapanca harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sakarya » Sapanca haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sapanca haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sapanca haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.6914, Boylam: 30.2684

Sapanca ilçesi belde ve köyleri

Akçay , Balkaya , Erdemli , Fevziye , Güldibi , Hacımercan , İkramiye , İlmiye , Kırkpınar , Kurtköy , Kuruçeşme , Mahmudiye , Memnuniye , Muradiye , Nailiye , Şükriye , Uzunkum , Ünlüce , Yanık

Sapanca uydu görüntüsü

Sapanca ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sapanca haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sapanca uydudan görüntüsü

Sapanca konumu

Sapanca konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sapanca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

www.alipasa_54@hotma: güzel sapanca yeşiliği ile içiçe bir ilcedir.fidancılık şu an en gözde olan bir iş olanakları ilen dolu ....sapanca sakarya bölgesinin bir incisi tarıhı ve doğal kaynakları ilen çok güzel bir ilce bence gezmeye gelen kolay kolay vazgecemez.ben sapancanın damadı saygılar - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
alipasa: sapanca gölü ve balıklarıyla meyvaları tarımla.doyumsuz doğa güzelikleri.ile ulaşımı kolay .tren ve kara yolu ilen cok kolaydır - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sapanca özel servis: sapanca türkiyenin incisidir vekilimiz erol aslan cebeci sapanca dogumlu ve köklüsüdür heryeri gezilir kemeri meşurdur - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sapanca özel servis: sapanca türkiyenin incisidir vekilimiz erol aslan cebeci sapanca dogumlu ve köklüsüdür heryeri gezilir kemeri meşurdur - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.