Karakurt (Sarıkamış) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karakurt harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karakurt, Türkiye topraklarında Kars ilinin Sarıkamış ilçesine bağlı bir köydür. Karakurt yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kars » Sarıkamış » Karakurt köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karakurt haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karakurt haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.1687, Boylam: 42.6064

Sarıkamış ilçesi belde ve köyleri

Akkoz , Akören , Alisofu , Altınbulak , Armutlu , Aşağısallıpınar , Balabantaş , Balıklı , Başköy , Belencik , Beşyol , Boyalı , Boyalı , Bozat , Çamyazı , Çardakçatı , Çatak , Çolaklı , Eşmeçayır , Gecikmez , Güllüce , Hamamlı , Handere , Isısu , İnkaya , Kalebaşı , Karaköse , Karakurt , Karapınar , Karaurgan , Kayalıboğaz , Kazantaş , Kazıkkaya , Kızılçubuk , Koçoğlu , Kozan , Köroğlu , Kurbançayırı , Mescitli , Odalar , Ortakale , Parmakdere , Sırataşlar , Sırbasan , Sungutaşı , Şehitemin , Şehithalit , Taşlıgüney , Topkaya , Uzungazi , Yağıbasan , Yarkaya , Yayıklı , Yenigazi , Yeniköy , Yukarısallıpınar , Yukarısarıkamış

Karakurt uydu görüntüsü

Karakurt ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karakurt haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karakurt uydudan görüntüsü

Karakurt konumu

Karakurt konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karakurt) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.