Yeniköy (Sarıkamış) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yeniköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yeniköy, Türkiye topraklarında Kars ilinin Sarıkamış ilçesine bağlı bir köydür. Yeniköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kars » Sarıkamış » Yeniköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yeniköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yeniköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3131, Boylam: 42.2957

Sarıkamış ilçesi belde ve köyleri

Akkoz , Akören , Alisofu , Altınbulak , Armutlu , Aşağısallıpınar , Balabantaş , Balıklı , Başköy , Belencik , Beşyol , Boyalı , Boyalı , Bozat , Çamyazı , Çardakçatı , Çatak , Çolaklı , Eşmeçayır , Gecikmez , Güllüce , Hamamlı , Handere , Isısu , İnkaya , Kalebaşı , Karaköse , Karakurt , Karapınar , Karaurgan , Kayalıboğaz , Kazantaş , Kazıkkaya , Kızılçubuk , Koçoğlu , Kozan , Köroğlu , Kurbançayırı , Mescitli , Odalar , Ortakale , Parmakdere , Sırataşlar , Sırbasan , Sungutaşı , Şehitemin , Şehithalit , Taşlıgüney , Topkaya , Uzungazi , Yağıbasan , Yarkaya , Yayıklı , Yenigazi , Yeniköy , Yukarısallıpınar , Yukarısarıkamış

Yeniköy uydu görüntüsü

Yeniköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yeniköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yeniköy uydudan görüntüsü

Yeniköy konumu

Yeniköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yeniköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

baran aktaş: namık ailesinin kızı baran köy şahanedir tarım a hayvancılığab elveriştir - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
MECNUN ORMANIN TORUN: KÖY TREN İSTSYONUNUN ÜST TARAFINDA KALIR TARİHİ BİR OKULU VARDIR ŞUAN NE DURUMDA KİMBİLİR BİRÇOK ÇEVRE KÖYLERDEN HATTA UZAK KÖYLERDEN GELİP BURADA OKUYAN OLMUŞTUR KARTOLU(PATATES)VE PEYNİRİ(ÇEÇİL VE TULUK) MEŞURDUR İSTASYONUN ALTTARAFINDA TARLALAR VE KÜÇÜK BİR DERE AKAR EVLER BİRBİRİNE SIRALIDIR BİRÇOK KİŞİ ZAMANLA KÖYDEN GÖÇ ETSDE YİNEDE KALABALIK BİR KÖYDÜR BEN UZUN ZAMANDIR GÖRMESEMDE GÜZL KÖYÜM BENİM KÖYÜM - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
osman yavuz: yazan:osman nuri YAVUZ yeniköy: kars ili sarıkamış ilçesinin güzel ve şirin bir köyüdür. İsterim ki köyden kalan doslarımızda bizlerin güzel köyünü herzaman için dosca güzellikle samiyetle birbirileri ile yakın ve sıcak olsunlar.Köyümüzün kıymetni bilelim. - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
MEHMET ZEKİ BATTAL: YENİKÖY ERZURUM KARS DEMİRYOLU GÜZERGAHINDADIR HORASANA 44 SARIKAMIŞA 33 KM MESAFEDEDIR KARAURGAN BARDIZ ŞENKAYA YOLU BURADA GEÇMEKTEDİR ÇAKIRBABA ŞEHİTLİĞİ ZİYARETÇI AKIMINA UĞRAR KÖY 323 HANELI MERKEZİ KOYDUR KOY HALKI DEVLETİNE DİNİNE ÖRF ADETİNE BAĞLIDIR OKURYAZAR ORANI ÇOK YÜKSEKTİR HEREVDE ENAZ KAMUDA ÇALIŞAN BIR KIŞI VARDIR ÇOK FAZLA MERASI VARDIR HAYVANCILIKİLKEL ŞARTLARLA YAPILMAKTADIR SONBAHARIN HAYVAN AHIRA BAĞLANIR 6 AY BESLENIR SONBAHARIN HAYVANIN FİATINE İSE İLKBAHARKI FİATIDA AYNIDIR BAKMASI YEDIRILEN OT SAMANDA CABASI TARIM YAPILIR 100 TENEKE BUĞDAY EKEN 200 TENEKE ALIR BAZI YILLAR DOLU VURUR ONUDA ALAMAZ YAZ İÇİN MANZARA HARİKADIR HERYER ÇAYIR ÇIMEN BİNLERC ÇİÇEK RENGARENKTİR BURAYA GEZIYE GELENLER 27 HAZIRAN 20 TEMMUZ TARIHLERI ARASINDA GELIR BUNDAN SONRA OTLAR SOLAR BİÇİM BAŞLAR YENİKÖY ERMENI ZULMUNE MARUZ KALMIŞTIR RUSLARDAN KALMA BİNALAR VAR HERNE KADAR YIKILMAYA ÇALIŞILIYORSADA BİNALAR SAĞLAM DİRENİYOR - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
zeki: yeniköy tarım ve hayvancılıkla geçinir allahuekber dağları ve soğanlı dağları eteklerindedir sarıkamış savaşları bu cıvarda olmuş 90 bin askarimiz şehit olmuştur kurtuluş savaşı komutanlarından eyüp paşa buralıdır kağızmandan gelen davut oğlu şotto sülalesi bu köydedir köyde okur yazar oranı yuksektir 50 ye yakın üniversite mezunu bulunmaktadır docen doktor orhan yavuz mehmet zeki battal mılletvekılı zekı karabayır bu köylüdür - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.