Büyükyoncalı (Saray) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Büyükyoncalı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Büyükyoncalı, Türkiye topraklarında Tekirdağ ilinin Saray ilçesine bağlı bir köydür. Büyükyoncalı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Tekirdağ » Saray » Büyükyoncalı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Büyükyoncalı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Büyükyoncalı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.3782, Boylam: 27.9273

Saray ilçesi belde ve köyleri

Ayvacık , Bahçedere , Bahçeköy , Bakışık , Baltepe , Beyarslan , Beyazköy , Büyükyoncalı , Çakmakköy , Çardak , Çaybağı , Çaylaköy , Çukuryurt , Değirmigöl , Demirler , Dolutaş , Edirköy , Göçerler , Güngörmez , Kadıköy , Kapıköy , Karaburçek , Karahisar , Kargalı , Kavacık , Kazlıgöl , Keçikayası , Kekikdüzü , Kepir , Koçbaşı , Kurtdere , Kurucan , Küçükyoncalı , Osmanlı , Örenburç , Safaalan , Servi , Sırımlı , Sinanlı , Sofular , Turanköy , Yamanyurt , Yeşilağaç , Yuvalı , Zincirkıran

Büyükyoncalı uydu görüntüsü

Büyükyoncalı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Büyükyoncalı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Büyükyoncalı uydudan görüntüsü

Büyükyoncalı konumu

Büyükyoncalı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Büyükyoncalı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

uykusuz: b.yoncalı belediyemizin başkanı syn necati sezeri hizmet konusunda takdir etmiyorum.sadece festivalle olmaz bu işler...ben 10yıldır oy verıyordum ama önümüzdeki secimlerde oyum yok hem benim hem ailemin oyu yoktur.her sene festıval yapalım ama hizmet yapmayalım.hizmetı secimlerde halk sana yapacaktır.sayın başkanım necati sezer eskiye dönmeyelim dönersek inanki kazanamazsın...eskiyi hatırlaya bilıyorsan lütfen iyi hatırlayalım.eskiler her zaman insana acı verir - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
blodmoney: burdan bi arsa aldık ama neresinde bi göremedik... devlet 88 senes,nde satmıştı bi ara cıkalımda bakalım arsaya - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.