Yuvalı (Saray) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yuvalı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yuvalı, Türkiye topraklarında Tekirdağ ilinin Saray ilçesine bağlı bir köydür. Yuvalı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Tekirdağ » Saray » Yuvalı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yuvalı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yuvalı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.4451, Boylam: 27.8022

Saray ilçesi belde ve köyleri

Ayvacık , Bahçedere , Bahçeköy , Bakışık , Baltepe , Beyarslan , Beyazköy , Büyükyoncalı , Çakmakköy , Çardak , Çaybağı , Çaylaköy , Çukuryurt , Değirmigöl , Demirler , Dolutaş , Edirköy , Göçerler , Güngörmez , Kadıköy , Kapıköy , Karaburçek , Karahisar , Kargalı , Kavacık , Kazlıgöl , Keçikayası , Kekikdüzü , Kepir , Koçbaşı , Kurtdere , Kurucan , Küçükyoncalı , Osmanlı , Örenburç , Safaalan , Servi , Sırımlı , Sinanlı , Sofular , Turanköy , Yamanyurt , Yeşilağaç , Yuvalı , Zincirkıran

Yuvalı uydu görüntüsü

Yuvalı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yuvalı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yuvalı uydudan görüntüsü

Yuvalı konumu

Yuvalı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yuvalı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.