Saros Körfezi harita ve uydu görüntüleri

200px|right|Saros`un uzaydan çekilmiş,büyütülebilecek fotoğrafıEge Deniz`inin kuzey doğu kesiminde yer alan Saros Körfezi; güneyde Gelibolu Yarımadası, kuzeyde Trakya kıyıları arasına yaklaşık 60 km. kadar sokulan üçgen biçimli bir girintidir. daha fazla bilgi

Saros Körfezi harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Saros Körfezi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Saros Körfezi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Saros Körfezi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5461, Boylam: 26.3095

Saros Körfezi uydu görüntüsü

Saros Körfezi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Saros Körfezi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Saros Körfezi uydudan görüntüsü

Saros Körfezi konumu

Saros Körfezi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Saros Körfezi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

troyer: yurdummmmm, yürümeden yüzmeyi öğrendiğim mavilik,kekik kokulu deniz,"sevmiyorum suyunda yıkanmamış rüzgarı"beni sen büyüttün,ne varsa iyilikten güzellikten yana içimde sendendir,"sen sevgi nehirlerinin aktığı büyük deniz" - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.