Yücebağ (Sason) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yücebağ harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yücebağ, Türkiye topraklarında Batman ilinin Sason ilçesine bağlı bir beldedir. Yücebağ yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Yücebağ hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Batman » Sason » Yücebağ beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yücebağ haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yücebağ haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3960, Boylam: 41.2719

Sason ilçesi belde ve köyleri

Acar , Altındere , Aydınlık , Balbaşı , Binekli , Çağlı , Çakırpınar , Çayırlı , Çınarlı , Dağçatı , Dereiçi , Dereköy , Derince , Dikbayır , Dörtbölük , Ergunu , Geçitli , Günlüce , Gürgenli , Güvercinlik , Heybeli , Kaleyolu , Karameşe , Kaşyayla , Kavaklı , Kayadüzü , Kelhasan , Kilimli , Koçkaya , Meşeli , Örenağıl , Sarıyayla , Taşyuva , Tekevler , Umurlu , Yiğitler , Yolüstü , Yuvalar , Yücebağ

Yücebağ uydu görüntüsü

Yücebağ ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yücebağ haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yücebağ uydudan görüntüsü

Yücebağ konumu

Yücebağ konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yücebağ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.