Aşağıkotanlı (Selim) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Aşağıkotanlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Aşağıkotanlı, Türkiye topraklarında Kars ilinin Selim ilçesine bağlı bir köydür. Aşağıkotanlı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kars » Selim » Aşağıkotanlı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Aşağıkotanlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Aşağıkotanlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4696, Boylam: 42.8541

Selim ilçesi belde ve köyleri

Akçakale , Akpınar , Akyar , Alisofu , Aşağıkotanlı , Aşğıdamlapınar , Başköy , Bayburt , Baykara , Benliahmet , Beyköy , Bozkuş , Bölükbaş , Büyükdere , Cavlak , Çaybaşı , Çıplaklı , Darboğaz , Dolbentli , Eskigazi , Eskigeçit , Gelinalan , Gürbüzler , Hasbey , Iğdır , Kamışlı , Karaçayır , Karahamza , Karakale , Katranlı , Kaynarlı , Kekeç , Kırkpınar , Koşarpınar , Koyunyurdu , Laloğlu , Mollamustafa , Oluklu , Ortakale , Sarıgün , Söğütlü , Tuygun , Tuzluca , Yalnızçam , Yamaçlı , Yassıca , Yaylacık , Yenice , Yeşiltepe , Yolgeçmez , Yukarıdamlapınar , Yukarıkotanlı

Aşağıkotanlı uydu görüntüsü

Aşağıkotanlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Aşağıkotanlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Aşağıkotanlı uydudan görüntüsü

Aşağıkotanlı konumu

Aşağıkotanlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Aşağıkotanlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ahmet sumbul: koyumuzun cecıl peynırı ve tezegı meshurdur.bu koyde dogan en meshur kısı sukru yıldırımın kızı ınsanların ınsanı anaların anası sevgı yumagı cıcek sumbuldur.yılmaz bıngol bu bolgeden cıkan en degerlı egıtımcılerden bırıdır. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
durgun akın: emeğinize sağlık ama haritada aşağı kotanlı diye gösterilen yer yukarı kotanlı köyüdür.aşağı kotanlı köyü ile yukarı kotanlı köyünün yerleri karışmış - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
taşer: aşağı kotanlı ve yukarı kotanlı köyleri yerdeğiştirmesi gerekli zannedersem karıştırılmış - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.