Serik harita ve uydu görüntüleri

Serik, Antalya ilinin yaklaşık 40 km. doğusunda bulunan ilçesidir. daha fazla bilgi

Serik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Antalya » Serik haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Serik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Serik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.9157, Boylam: 31.0971

Serik ilçesi belde ve köyleri

Abdurrahmanlar, Akbaş , Akçapınar , Alacami , Aşağıçatma , Aşağıkocayatak , Aşağıoba , Belek, Belkıs, Berendi , Bilginler , Boğazkent, Bozdoğan , Boztepe , Bucakköy , Buğuş , Burmahancı , Cumalı , Çakallık , Çanakçı , Çandır, Deniztepesi , Dikmen , Dorumlar , Eminceler , Eskiyürük , Etler , Gebiz, Gedik , Gökçepınar , Hacıosmanlar , Hasdümen , Hasgebe , Haskızılören , Kadriye, Karadayı, Karataş , Karıncalı , Kayaburnu , Kırbaş , Kozağaç , Kozan , Kumköy , Kuruş , Kuşlar , Nebiler , Pınarcık , Sarıabalı , Şatırlı , Tekkeköy , Tunguşu , Üründü , Yanköy , Yeşilvadi , Yeşilyurt , Yukarıçatma , Yukarıkocayatak, Yumaklar , Zırlankaya

Serik uydu görüntüsü

Serik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Serik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Serik uydudan görüntüsü

Serik konumu

Serik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Serik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Ahmet/Kosovalı: serik hakikaten mükemmel bir yer akdeniz bölgesinin en şahane en güzel yeri diyebilirim.gittim gördüm tek kelimeyle şahane... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
my: pehivanlar diyarıdıri ayrıca seracılıkta öncüdür. dünyanın turizm merkezi belek buradadır. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.