Belek (Serik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Belek harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Belek, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Serik ilçesine bağlı bir beldedir. Belek yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Belek hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Antalya » Serik » Belek beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Belek haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Belek haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8627, Boylam: 31.0576

Serik ilçesi belde ve köyleri

Abdurrahmanlar, Akbaş , Akçapınar , Alacami , Aşağıçatma , Aşağıkocayatak , Aşağıoba , Belek, Belkıs, Berendi , Bilginler , Boğazkent, Bozdoğan , Boztepe , Bucakköy , Buğuş , Burmahancı , Cumalı , Çakallık , Çanakçı , Çandır, Deniztepesi , Dikmen , Dorumlar , Eminceler , Eskiyürük , Etler , Gebiz, Gedik , Gökçepınar , Hacıosmanlar , Hasdümen , Hasgebe , Haskızılören , Kadriye, Karadayı, Karataş , Karıncalı , Kayaburnu , Kırbaş , Kozağaç , Kozan , Kumköy , Kuruş , Kuşlar , Nebiler , Pınarcık , Sarıabalı , Şatırlı , Tekkeköy , Tunguşu , Üründü , Yanköy , Yeşilvadi , Yeşilyurt , Yukarıçatma , Yukarıkocayatak, Yumaklar , Zırlankaya

Belek uydu görüntüsü

Belek ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Belek haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Belek uydudan görüntüsü

Belek konumu

Belek konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Belek) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.