Gevrekli (Seydişehir) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Gevrekli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gevrekli, Türkiye topraklarında Konya ilinin Seydişehir ilçesine bağlı bir beldedir. Gevrekli yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Gevrekli hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Konya » Seydişehir » Gevrekli beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gevrekli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gevrekli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.5396, Boylam: 31.8816

Seydişehir ilçesi belde ve köyleri

Akçalar, Aşağıkaraören , Başkaraören , Bostandere, Boyalı , Bükçe , Çatköy , Çatmakaya , Çavuş, Dikilitaş , Gevrekli, Gökçehüyük , Gökhüyük , Gölyüzü , Irmaklı , İncesu , Karabulak , Karacaören , Kavakköy , Kesecik, Ketenli, Kızılca , Kozlu , Kumluca , Kuran , Madenli , Mesudiye , Muradiye , Oğlakçı , Ortakaraören, Saraycık , Susuz , Taraşçı, Taşağıl , Tepecik , Tolköy , Ufacık , Yaylacık , Yenice

Gevrekli uydu görüntüsü

Gevrekli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gevrekli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gevrekli uydudan görüntüsü

Gevrekli konumu

Gevrekli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gevrekli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.