Silifke harita ve uydu görüntüleri

Silifke Doğusunda Erdemli Batısında Gülnar ve Mut ilçeleri ;kuzeyinde Karaman ili; güneyinde Akdeniz ile çevrili Mersin iline bağlı ilçe. Toros Dağlarının eteğinde, Göksu Irmağının iki yakasında kurulmuş bulunan Silifke; Güneydoğu Anadolu, Doğu ve Batı Akdeniz ile İç ve Batı Anadolu'yu birbirine bağlayan Devlet Karayolu ağının kavşak noktasında olup , İl merkezi Mersin’e 80 Km. daha fazla bilgi

Silifke harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Mersin » Silifke haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Silifke haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Silifke haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.3729, Boylam: 33.9209

Silifke ilçesi belde ve köyleri

Akdere, Arkum, Atakent, Atayurt, Ayaştürkmenli , Bahçedere , Bahçeköy , Bayındır , Bolacalıkoyuncu , Bukdeğirmeni , Burunucu , Cambazlı , Çadırlı , Çaltıbozkır , Çamlıca , Çatak , Çeltikçi , Çılbayır , Demircili , Ekşiler , Evkafçiftliği , Gedikpınar , Gökbelen , Gülümpaşalı , Gümüşlü , Gündüzler , Hırmanlı , Hüseyinler , Işıklı , İmambekirli , İmamlı , İmamuşağı , Kabasakallı , Karadedeli , Karahacılı , Karakaya , Kargıcak , Kavakköy , Keben , Kepez , Keşlitürkmenli , Kıcaköy , Kırtıl , Kızılgeçit , Kocaoluk , Kocapınar , Kurtuluş , Mağara , Narlıkuyu, Nuriköy , Nusrullahköy , Ortaören , Ovacık , Ören , Öztürkmenli , Pelitpınarı , Sabak , Sarıaydın , Senir , Seydili , Seyranlık , Somek , Sökün , Şahmurlu , Taşucu, Tosmurlu , Türkmenuşağı , Ulugöz , Uzuncaburç, Yeğenli , Yenibahçe , Yenisu , Yeşilovacık

Silifke uydu görüntüsü

Silifke ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Silifke haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Silifke uydudan görüntüsü

Silifke konumu

Silifke konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Silifke) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

İsmeGerekYok: Yaz aylarında yazlığıma gidiyorum.Silifke süper bir yer.Mutlaka gezilmelidir... - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
jsmn: silfkeliym we gurur duyuyorm:)silifkenin yoğurdu meşhurdr;) herkes duymuştr heralde.. köyümüz uzuncaburç burasıda tarihi eserleryle ün kazanmştr..walla ne diim gezilp görülcek yer..mersne yolu düşenler silfkeyi es geçmesinler... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.