Uzuncaburç (Silifke) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Uzuncaburç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Uzuncaburç, Türkiye topraklarında Mersin ilinin Silifke ilçesine bağlı bir beldedir. Uzuncaburç yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Uzuncaburç hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Mersin » Silifke » Uzuncaburç beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Uzuncaburç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Uzuncaburç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.5842, Boylam: 33.9267

Silifke ilçesi belde ve köyleri

Akdere, Arkum, Atakent, Atayurt, Ayaştürkmenli , Bahçedere , Bahçeköy , Bayındır , Bolacalıkoyuncu , Bukdeğirmeni , Burunucu , Cambazlı , Çadırlı , Çaltıbozkır , Çamlıca , Çatak , Çeltikçi , Çılbayır , Demircili , Ekşiler , Evkafçiftliği , Gedikpınar , Gökbelen , Gülümpaşalı , Gümüşlü , Gündüzler , Hırmanlı , Hüseyinler , Işıklı , İmambekirli , İmamlı , İmamuşağı , Kabasakallı , Karadedeli , Karahacılı , Karakaya , Kargıcak , Kavakköy , Keben , Kepez , Keşlitürkmenli , Kıcaköy , Kırtıl , Kızılgeçit , Kocaoluk , Kocapınar , Kurtuluş , Mağara , Narlıkuyu, Nuriköy , Nusrullahköy , Ortaören , Ovacık , Ören , Öztürkmenli , Pelitpınarı , Sabak , Sarıaydın , Senir , Seydili , Seyranlık , Somek , Sökün , Şahmurlu , Taşucu, Tosmurlu , Türkmenuşağı , Ulugöz , Uzuncaburç, Yeğenli , Yenibahçe , Yenisu , Yeşilovacık

Uzuncaburç uydu görüntüsü

Uzuncaburç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Uzuncaburç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Uzuncaburç uydudan görüntüsü

Uzuncaburç konumu

Uzuncaburç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Uzuncaburç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.