Silivri harita ve uydu görüntüleri

Antik çağdaki isminin Selymbria veya Selybria olduğu bilinen kent, doğal bir limana sahip olması ve önemli ticaret yollarının üzerinde bulunması sebebiyle her dönemde önemini korumuştur. Silivri şehri bugünkü kasabanın yanındaki koyun doğusunda Marmara'ya hakim 56 m. yüksekliğinde dik ve sarp bir tepenin üzerinde kurulmuştur. daha fazla bilgi

Silivri harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Silivri haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Silivri haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Silivri haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0742, Boylam: 28.2487

Silivri ilçesi belde ve köyleri

Akören , Bekirli , Beyciler , Büyükçavuşlu , Büyükkılıçlı , Büyüksinekli , Celaliye , Çanta , Çayırdere , Çeltik , Danamandıra , Değirmen , Fenerköy , Gümüşyaka , Kavaklı , Kurfallı , Küçüksinekli , Ortaköy , Sayalar , Selimpaşa , Seymen

Silivri uydu görüntüsü

Silivri ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Silivri haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Silivri uydudan görüntüsü

Silivri konumu

Silivri konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Silivri) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

nsrnsn: ben nurten şen silivri fatih mahallesindeikamet ettiğini duyduğum serpil asılkefeli,yi( şimdiki soy adı KIR olduğunu duyduğum) arıyorum ;40 yaşları çivarında ve 18-19 yaşlarında ayhan adında oğlu olduğunu biliyorum tanıyanların bilenlerin kendisine haber verip (nsrnsn@hotmail.com adresine telefon numarası bırakıp kendisiyle görüşmek isterim.ilgilenlere teşekkür ederim - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
temo: gümüşyaka nasıl - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
misafir: yol güzelse her hafta gidicem oraya - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.